Süleyman Soylu: Müteşekkirim

AK Parti tarafından transfer edileceği konuşulan eski Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Süleyman Soylu, "Şahsi siyasi geleceğimin gündem olması, millete haksızlıktır" dedi.Gazetelerde yer alan haberlere ilişkin açıklama yapan Soylu, "Bizimle ilgili oluşan

Siyaset 28.06.2012, 14:35
Süleyman Soylu: Müteşekkirim

AK Parti tarafından transfer edileceği konuşulan eski Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Süleyman Soylu, "Şahsi siyasi geleceğimin gündem olması, millete haksızlıktır" dedi.

Gazetelerde yer alan haberlere ilişkin açıklama yapan Soylu, "Bizimle ilgili oluşan hüsnü zanna ve değerlendirmeye müteşekkirim, minnettarım. Gazetenin haberinden anladığıma göre AK Parti'nin Merkez Yönetim Kurulu toplantısında bizim dışımızda gerçekleştirilen bir değerlendirmedir. Elbette tafsilatını bilmem mümkün değildir." şeklinde konuştu.

ŞAHSİ GELECEĞİMİZİN GÜNDEME GELMESİ MİLLETE HAKSIZLIK

Eski DP Genel Başkanı Soylu, şöyle devam etti: "Milyonlarca insanın bugününün ve geleceğinin şekillendiği ve tarihin akışının yeniden belirlendiği hadiselerin cereyan ettiği sıcak bir dönemde bizim şahsi siyasi geleceğimizin gündem olmasını milletimize haksızlık olarak görüyorum. Önemli olan şahıslar ve isimler değil, milletin ve memleketin demokratikleşmesi ve ilerlemesidir. Bölgemizin barışa ulaşmasıdır. Gündemimizin bu olması gerektiğini ve meşguliyetimizin buna yönelmesi gerektiğini kamuoyuna saygı ile duyuruyorum."Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
aniketus 9 yıl önce
Süleymen Soylu sen önce bir Türkçe konuş. Senin konuşmalarını anlamak için tercüman gerekiyor. Akp'ye girebilmek için attığın taklaları gayet iyi biliyoruz. Hadi gözünaydın.Mükafatlanıyorsun.
Gaydaşlı 9 yıl önce
Süleyman beyin bence yüzünde iki tane maske var.Birincisi akp yüzü ikincisi dp yüzü..! akp bu kadar yağ yaktıktan sonra bence oraya katılmasında bir sakınca yok.İnsanlar bir davaya inanmışken başkalarının sırtını sıvazlaması yakışıksız bir durum..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@