Soylu istifa iddiaları sonrası sessizliğini bozdu

Son dakika! Hakkında çıkan istifa iddiaları sonrası sessizliğini koruyan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kendisine destek veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye teşekkür etti. Soylu'nun mesajında "Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sn. Dr. Devlet Bahçeli'ye güven ve inancı için minnet ve şükran duyuyorum. Allah razı olsun." ifadeleri yer aldı.

Siyaset 06.07.2021, 14:34
Soylu istifa iddiaları sonrası sessizliğini bozdu

Son günlerde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında istifa iddiaları ortaya çıkmıştı. Bugün partisinin grup toplantısında Soylu'ya destek veren MHP lideri Devlet Bahçeli, "Bilhassa terörle mücadele alanında ismini altın harflerle yazdıracak İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'ya yapılan itibar suikastlerini, siyasi linç girişimlerini, zulme varan isnatları kaygıyla izlediğimizi asla kabul etmediğimizi tarihe not olarak düşmek istiyorum. Kim demiş Soylu yalnız diye, kim demiş kimsesiz diye? Vatan ve millet sevgisiyle görevini yerine getiren mert bir devlet adamıdır. MHP ve Cumhur İttifakı kararını çoktan vermiştir. Biz bin yıllık kardeşliğin safındayız." ifadelerini kullandı.
 

"GÜVEN VE İNANCI ŞÜKRAN DUYUYORUM"
Bu gelişme sonrasında Twitter hesabından Bahçeli'ye teşekkür eden Süleyman Soylu'nun mesajında şu ifadeler yer aldı: "Devletimizin terörle mücadele azim ve kararlılığına, kahraman güvenlik güçlerimize, edeben ifade ederim ki şahsıma ve mücadele arkadaşlarıma, büyüğümüz Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sn. Dr. Devlet Bahçeli'ye güven ve inancı için minnet ve şükran duyuyorum. Allah razı olsun."Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (12)
AYNEN 61 TS 3 ay önce
SESSİZLİĞİNİ BİZE BOZMA REİS, PEKER DENİLEN ŞAHSIN SUÇLAMALARINA BİR CEVAP VER, VERDE GÖRELİM AK İLE KARAYI,
HERKESTE HADDİNİ BİLSİN..
AĞZI OLAN KONUŞMASIN MEMLEKETİN TAAAA ÖTELERİNDEN.
6161 3 ay önce
Gelmiş geçmiş en iyi içişleri bakanı trabzonlu oluşun 'da ayrı bir güzellik.
Adamsın sayın soylu. Hep destek tam destek.
Berat 3 ay önce
Bir o adam birde sen malum sizden başka adam yok memlekette
MISAFIR 3 ay önce
Yalakalar çıkmış yine meydana hepsi birbirinden şahane utanma varmı istifa etsin AKP'yi bitiren adam olacak bu sözü yazın bir yere
tugrul 3 ay önce
o kamu oyu yoklama daha sökmez kolay kolay istifa gelmez
Mantıklı 3 ay önce
Bunlar “Kaynaklıdır“ Koltuğa, kalksalarda Koltuk beraberinde gider ! Bunlar niye bu kadar İhtiraslı, bir bilen varmı ?
Murat mert 3 ay önce
Taşeron katiller sürüsü Pkk pusuya yatmış Soylu bakanın istifasını bekliyor bunu anladık ta, içimizden çıkmış bir bakan bizden olanları neden bu kadar rahatsız ediyor anlayamadık. Eleştiri olabilir ama bu kin neden bu güzel insana.
Vah 3 ay önce
Sen güzel insan görmemişin
Vatandaş 3 ay önce
"Ķörler sağırlar birbirini ağırlar " :)
şair. 3 ay önce
Birileri Türkiye zarar görsün diye bütün elindeki kozları oynuyor.Başaramayacaklar.sanki komplo kurulmuş gibi.Bugünler için.
MİSAFİR 3 ay önce
SOYUN KURUSUN
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@