Sinan Oğan'a kürsüde saldırı!

Sinan Oğan, bir konferansta konuşma yaparken bir kişinin saldırısına uğradı. 

Siyaset 04.03.2017, 17:04 04.03.2017, 17:10
MHP’den ihraç edilen ve referandum için ‘hayır’ çalışması yürüten siyasilerden Sinan Oğan, bir konferans için gittiği Bahçeşehir Üniversitesi’nde konuşma yaparken bir kişinin saldırısına uğradı. 

Sinan Oğan konuşmasında yeni gelen sistemde iki partinin Meclis’in dışına itileceğini belirterek, bu sistemin önünü MHP’nin açtığını söyledi. Oğan, “MHP’li biri kendi partisinin kapatılmasına neden evet desin” diye sorduğu sırada “Hareketin lideri Devlet Bahçeli” sloganıyla kürsüye atlayan bir kişi tarafından saldırıya uğradı. Şahıs salondaki güvenlik görevlilerince etkisiz hale getirildi. Saldırının ardından Sinan Oğan tekrar kürsüye çıkarak konuşmasına devam etti ve “Bu genç arkadakışımızı kandırıp buraya gönderen aslında partimize zarar veriyor” dedi. Oğan, konuşmasını Periscope'tan canlı olarak yayınladı. Böylece gerçekleşen saldırı kameralara da yansıdı.

Yaşananlarla ilgili Meral Akşener twitter hesabından "Sn Sinan Oğan'a yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum. Referandumda evet diyenlere herşey mübah, hayır deme hakkını kullanana saldırı" açıklaması yaptı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Kurt 4 yıl önce
Ulkucu adam kimsenin kuyruğu olmaz! başkanlık sistemi gelirse iki parti kalacak ve MHP diye bir parti olmayacak! Tabii ki hayır, ülkemi bölücülere bırakmamak için hayır
Evet 4 yıl önce
Bu Milletin mayasında olan değerler hepsi bizimdir, değişmez. Bu değerler olmadan Türkiye olmaz. Korku tellallığı kimseye fayda vermez.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@