Sigara yasağına yenileri ekleniyor! Erdoğan açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan sigara yasaklarıyla ilgili açıklamada bulundu

Sigara yasağına yenileri ekleniyor! Erdoğan açıkladı
banner432

ABD ziyareti öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sigara tiryakilerine kötü haber verdi. Erdoğan yasağın genişleyeceğini belirterek, şahsi araçlarda da sigara içmenin ve elektronik sigaraların ülkeye girişinin yasaklanacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

"ÜZERİNE ÇOK DAHA SIKI ŞEKİLDE GİDECEĞİZ"
"Araçta sigara içme konusu. Yazılı kayda girmek suretiyle şoför de içemeyecek arkada oturanlar da sigara içemeyecek. Kapalı yerlerde, balkonlarda sıkı bir uygulamaya gideceğiz. Şimdi bunun üzerindeyiz. Bu işin üzerine çok daha sıkı bir şekilde gideceğiz. Para cezası vesaire ne gerekiyorsa bunların hepsi olacak.

"ELEKTRONİK SİGARALARIN YURDA GİRİŞİNİ YASAKLAYACAĞIZ"
Bir de elektronik sigara hikayesi var. Sanki elektronik sigaranın zararı yok. Hepsi hikaye, onda da nikotin var, onda da aynı numara var. Onda bir de gümrükte bazı sıkıntılar vardı.Orada da İçişleri Bakanlığı, Gümrük Muhafaza vesaire ile yurda girişini yasaklamak ve vergi koymak suretiyle işi çözeceğiz. Bir de nargile var. Onla da mücadelemizi sürdüreceğiz.

"NARGİLE SİGARADAN DAHA ZARARLIDIR"
Nargile konusunda da aynı mücadeleye giriyorum. Nargile sigaradan daha zararlıdır. Bu noktada medyanın bize yardımcı olması lazım ki mücadelemizi devam ettirelim."


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fuat
Fuat - 4 hafta Önce

Patlıcan da da nikotin var onuda yasakla bari tam olsun

dost
dost - 4 hafta Önce

stadyumlarda içilmesin artık yetkililere sesleniyorum aramalarda sigara paketlerine de el koyulsun

Murat
Murat - 4 hafta Önce

Kafa bak hala yasaklayarak birşeyleri başaracağını sanıyor senin kafa 1000yıl önce tarih oldu bu yüzden Avrupa’nın kölesi olduk

Şükrü
Şükrü - 4 hafta Önce

ya biz işletmeciyiz bu devlete vergi veriyoruz işçi çalısştııyoruz sgk ödüyoruz stobaj ödüyoruz kira ödüyoruz vs öde öde bitmiyor bu kadar işletme var bu ülkede bu madde satılıyor bu na mekanlara yer göstermelisiniz bu şekilde olmaz yapamazsınız yer göstermelisiniz veranda dediniz onada yasak dediniz nasıl olacak

Bafralı
Bafralı - 4 hafta Önce

Moralim bozuldu şimdi. Yakıyım Bi sagara en iyisi :))

Gurbetci
Gurbetci - 4 hafta Önce

Stadyumlarda yasak ama icen iciyor ama cezayi keseni görmedim .

banner472

banner441