alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Şener Erdoğan görüşmesi !

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'a geldi.Rize'de Ovit Tüneli'nin temel atma törenine katılan Erdoğan helikopterle Trabzonspor Haluk Ulusoy Kamp ve Eğitim Merkezi'ne indi. Başbakan Erdoğan'ı burada Trabzonspor Başkanı Sadri Şener karşıladı.Şener heli

Siyaset 13.05.2012, 14:51
Şener Erdoğan görüşmesi !

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'a geldi.

Rize'de Ovit Tüneli'nin temel atma törenine katılan Erdoğan helikopterle Trabzonspor Haluk Ulusoy Kamp ve Eğitim Merkezi'ne indi. Başbakan Erdoğan'ı burada Trabzonspor Başkanı Sadri Şener karşıladı.

Şener helikopterin yanında bir süre bekledi ve Başbakan ile burada ayaküstü kısa bir görüşme gerçekleştirdi.

Başbakan, daha sonra otobüsüne binerek Avni Aker Stadyumu'na hareket etti.

Detaylı görüşmelerin Hüseyin Avni Aker programının ardından yapılması bekleniyor.

450.20120513152305.jpg


Yorumlar (7)
biztrabzonluyuz 10 yıl önce
Sayın Başbakan diyeceğini demiştir Bizim başkanıda tehdit eder bak UEFA falan karıştırmayın başınız daha çok ağırır diye Sadri Başkan da ne yapsın dünyaya tek başına kafa tutacak hali yok ya peki sayın başbakanım der yani bir cacık olmazzzzzzzzz
şafak 10 yıl önce
Ülkeye hakim bir iktidarın başbakanı olup biten her şeyi biliyor ve haksızdan yana tavır alıyor. Başkan hiç görüşmesin bizi üzüntümüzle baş başa bıraksın. Üzülmeye hakkımız var. Zerre kadar hakkım varsa haram olsun. Tüm haramilere ve baştakilere. Dik dur başkan çağısa da gidip görüşme. Konu hakkında bilgisi olmasa görüş derim. Ama her şeyi pek ala biliyor. Partisi kapatılırken içeri tıkılmışken biz yanındaydık. Şeytan at yarışı ile meşkuldu. Şimdi Şeytanın dostu oldu ve her gün birlikteler. Reçete Şeytandan uygulama başbakandan. Nesini görüşeceksin. Bize Avni Aker yeter. Kapat üstünü olsun bitsin. İstemiyoruz stad.
kkaratas 10 yıl önce
Bizi kimse "Size stad yapıyoruz, o nedenle konuşmayın" diye susturmamalı, onur, şeref, haysiyet 40-50 bin kişilik bir staddan daha önemli...Okumayanlara 2004 yılında yayımlanan yukarıda adını yazdığım Trabzonspor kitabını tavsiye ederim...Biz buralara yırtık kaleci eldivenleriyle, futbolcular rahatsız olmasın diye mahallede gürültü yaptırmayan annelerimizle babalarımızla geldik, başbakan o zaman kısa pantolonlu çocuktu!!
AHMET 10 yıl önce
Gorus ve Basbakandan ne koparabilirsen kopar al. Bir an once kiskandigimiz GS.KAyseri ve Fener statlari gibi bir stat bir an once yapilsin...trabzon sehri icin bu Akyazi projesi cok onemli...O stat ta bir suru sampiyonluklar kazanacaz inisallah..! Avrupada kupa kaldiracaz...1461 de gencler akin akin geliyor.. eski ruh yavas yavas canlanacak... Adalaet Yavas yavas da olsa er gec yerini bulacak....biz diger kazanimlarimiza bakmamiz lazim...sana cok kolay gelsin baskanim..
OnAir_TS 10 yıl önce
basbakanin görüsü bu konuda cok acik ve nettir, konussa ne olacak sevgili baskan. ne yaziktirki türkiyede siginacagimiz tek mercii kalmadi.
siyahkara 10 yıl önce
Mazlumdun, mazlumun yanındaydın, mazlumlar yanındaydı BAŞBAKAN OLDUN. Zalimlerin yanındasın, zalimler yanında malesef ZALİM OLDUN. inşallah hakzız çıkarım. Başbakan bunları sana oy vermiş birisi olarak yazıyorum.
yaşar topal 10 yıl önce
ıst belediye başkanlığından beri başbakanı destekleyen biriyim. Güven ve adalet ondan sorulur. Onun içindir ki şike olayı bu şekilde bitmemeliydi. Eğer hakkımızı savunan çıkmazsa çok ağırıma gider. Kimsesiz kaldık...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@