Selahaddin Çebi: “Emekçi kardeşlerimizin yanlarındayız”

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi'den 1 mayıs mesajı

Siyaset 01.05.2021, 10:00 01.05.2021, 10:05
Selahaddin Çebi: “Emekçi kardeşlerimizin yanlarındayız”

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Çebi mesajında “Emeğiyle, alın teriyle geçimini sağlayan, ülkemizin gelişimi ve büyümesine katkı sunan emekçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum.” dedi.

Selahaddin Çebi: “Emekçi kardeşlerimizin yanlarındayız”

HER TÜRLÜ DEĞERİ HAK EDİYORLAR

Emekçilerin ekonomi dinamiği içerisinde çok önemli bir görevi ifa ettiğini kaydeden Çebi, “Tarımdan hizmet sektörüne, sanayiden sağlık ve teknolojiye kadar yaşamın her alanında emekçi kardeşlerimizin alın teri, gayreti, mücadelesi vardır.  Emekçi kardeşlerimiz her türlü övgüyü ve değeri ziyadesiyle hak etmektedir.” dedi.

Selahaddin Çebi: “Emekçi kardeşlerimizin yanlarındayız”

EMEKÇİ KARDEŞLERİMİZİN YANLARINDAYIZ

Çebi, hem inancımızda hem kültürümüzde emeğin müstesna bir yeri olduğuna işaret ederek şöyle devam etti: “Kur’an-ı Kerim’de ‘İnsanların eşyalarını diğer deyişle mal ve ücretlerini eksik vermeyin’ şeklinde buyuruluyor. Peygamber Efendimiz ‘İşçiye ücretini alın teri kurumadan veriniz’ buyurmaktadır. Yine ahilik kültürü de bizim yol haritalarımızdan biridir. Ak Parti anlayışında üretim ile alın teri, sermaye ile emek, kazanç ile hakkaniyet bir bütündür, bunları birbirinden ayırmıyoruz. Bu anlayıştan hareketle AK Parti iktidarı döneminde işçi ve emekçilerin sorunlarına çözüm getirme adına birçok programın hayata geçirildi. Benzer şekilde istihdamın artırılması, emekçi kardeşlerimizin hayat şartlarının iyileştirilmesi hususunda çalışmalar sürdürülüyor. Bundan sonra da emekçi kardeşlerimizin yanlarında olmaya, dile getirdikleri sorunları çözümü yolunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz”

Selahaddin Çebi: “Emekçi kardeşlerimizin yanlarındayız”

NİCE 1 MAYISLARA

1 Mayıs’ın birlik ve dayanışmanın, demokrasi ile kardeşliğin yeşerdiği gün olduğunu kaydeden eden Çebi, “Birlik ve beraberlik anlayışı her türlü engelin, zorluluğun üstesinden gelir. Ülkemiz bu anlamda üreteniyle emekçisiyle bir bütündür. Sürekli ifade ettiği gibi bizler için emek ve alın teri en yüce değerlerdendir.  Geçimini emeğiyle, alın teriyle sağlayarak ülkemizin gelişimi ve büyümesine büyük katkılar sunan emekçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyor, huzur dolu nice 1 Mayıslar diliyorum.” ifadelerini kullandı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Hakan 5 ay önce
Ooo selayittin nerdeydin yaw emekci kardeslerinin yaninda degil arkasindasin yanindayim deme
Hüseyin 5 ay önce
Tanında durmayla olmuyor bugün onların bayramı olduğu halde çalışıyorlar haklarına gelince çay kaşığı ile veriyorsunuz
Mutlu 5 ay önce
Emeği karşsın da duranların bunu söylemesi çok komik her zaman sermaye den patronlardan yana tavır almanız ne çelişki siz herkesi kendi taraflarlarınız gibi mi sanıyorsunuz mutlak itaat eden ne dersenız inanan emekçinin yanındaymışlar sizin olduğunuz yerde ne emek kalır ne insanlık ne de doğa

Gelişmelerden Haberdar Olun

@