banner539

banner526

banner533

banner513

Şefik Türkmen AKP'ye geçti

Ak Parti'nin Yerel seçimlerde aday belirleme çalışmaları devam ederken Akçaabat adayını  Trabzon Milletvekili Mustafa Cumur açıkladı. AK Parti'nin uzun zamandır düşündüğü Türkmen'i aday olarak belirlediklerini açıkladı. 

Siyaset 22.01.2009, 23:52
Şefik Türkmen AKP'ye geçti

Ak Parti'nin Yerel seçimlerde aday belirleme çalışmaları devam ederken Akçaabat adayını  Trabzon Milletvekili Mustafa Cumur açıkladı. 

AK Parti'nin uzun zamandır düşündüğü Türkmen'i aday olarak belirlediklerini açıkladı. 

Yorumlar (29)
gul 12 yıl önce
kçaabatlı olarak bu transferden memnunum çünkü şefik bey kendi ipini çekti.sayın fikret beyin başkanlığı hayırlı olsun .btp li değilim ama fikret eye oy verecem.29 mart akşamı aynı rumuzla yazıcam.yanılmayacağımı düşüüyorum.çevremdeki nabız böyle atıyor.akçaabat şefik beyden kurtulacak
Genç Reis 12 yıl önce
gecmiş olsun akcaabat halkına
osmangenç 12 yıl önce
akp gerçekten mhp için güzel bir seçim yaptı sayın başkanımız osman karaçukur a hayırlı olsun biz akçaabatlılar olarak seçim mhp nin
stress 12 yıl önce
- Akp ilçe teşkilatı doğru bir aday çıkartamaz,

- Çıkartılan aday bazı kesimlerce beğenilmez,

- Faruk Özak her ne hikmetse Şefik Türkmende ısrar eder,

- Şefik Türkmen başkan adayı ilan edilir.

Tüm bunlar Akp ilçe teşkilatının iflas ettiğinin göstergesi. Derhal yenilenmesi lazım. Bu arada, şefik türkmen'in belediyeciliğini beğenmediğim için kendisine oy vermeyeceğim.
aslı 12 yıl önce
şefik beye yazıklar olsun. biz onu dik duran özü sözü bir ilkeli, birisi olarak tanırdık. meğer biz yanılmışız. ancak şefik bey de yanıldığını çok acı bir şekilde 29 martta anlayacak. kendisine güvenenleri ve inananları hayal kırıklığına uğratmış ve politikanın ne kadar omurgasız olduğunu aslında bu işin de özünde, sözünde duran insanların işi olması gerektiğini bize hatırlatmıştır.

ak parti ise kendi ilkelerini kendisi çigneyerek, bu zamana kadar yerden yere vurduğu beğenmediği taktir etmediği bir insanı kendi saflarına katmak için ne kadar dalavera varsa hepsini yapmıştır ve akçaabatta ak parti de kendisini bitirmiştir. Mustafa Cumur, ilçe başkanı osman çavuşu yanlız bırakmış ve çok büyük bir vefasızlık örneği göstermiştir. kendisini bu uğurdaki hal ve hareketlerinden dolayı kınıyoruz.
SON KALE 12 yıl önce
Sn:TÜRKMEN alır götürür akçaabatı söylemedi demeyin.
ASUNGUR 12 yıl önce
Şöyle bir düşünün Şefik Türkmen akçaabtın en güçlü adayıydı AKP'nin en şaşalı dönemi bile onu deviremedi.İsmi her partinin üstünde.

Seçimi kazanabilmesi için AKP'nin iktidar gücüne de hiçmi hiç ihtiyacı yok.

Adama sorarlar neden transfer ettin yada transfer oldun.

AKP açısından cevap Basit;Trabzonun en büyük ilçesini kazanıp hanene +1 puan yazdırıyosun,bu çok normal.

Peki Şefik Bey ne kazanacak?

Ortada bir kazan/kazan durumu olduğuda çok açık olduğuna göre...

Yorum sizin
ASUNGUR 12 yıl önce
Sn.M.Haydar USTAOĞLU,

Siz bu rezaletin içinde bulunmamak adına niyetlerini anlayıp istifa ettiniz.Arkanızda kimse duramadı.Yav sen yanlış anladın gel adayımız sensin dediler ama alttan alttan yine şefik sayıkladılar.Sağlığın bozuldu ve yine istifa ettin.Geçmiş olsun.

Ama sana değil;

Güçlünün yanında olmaya çalışan acizlere ve malesef saygıdeğer akçaabatlılara.

Sizin gibi birini kaçırdıkları için ve kalanlarla geçirecekleri için.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@