Şalpazarı AKP'de Günay, seçildi.

  Partinin ilçe başkanlığında gerçekleştirilen kongreye AK Parti Trabzon Milletvekilleri Safiye Seymenoğlu, Aydın Bıyıklıoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Adnan Günnar, parti yöneticileri ile partililer katıldı. Adaylardan Abdullah Erata'nın adaylığı, par

Siyaset 05.02.2012, 17:29
Şalpazarı AKP'de Günay, seçildi.

  Partinin ilçe başkanlığında gerçekleştirilen kongreye AK Parti Trabzon Milletvekilleri Safiye Seymenoğlu, Aydın Bıyıklıoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Adnan Günnar, parti yöneticileri ile partililer katıldı.

Adaylardan Abdullah Erata'nın adaylığı, partiye aktif üyeliği bulunmadığı gerekçesiyle kabul edilmedi. Bu durum üzerine kongrede bir süre sözlü tartışma yaşandı.

Kongrede başkanlık seçimine, Metin Günay başkanlığındaki tek listeyle gidildi. Günay, kongrede yeni başkan seçilirken yönetim kurulunda Fatih Yılmaz, Özmen Sağlam, İsa Esmer, Muhammet Kıran, Cavit Erata, Mehmet Muhcu, İsmail Tok, Nejla Kandemir, Ahmet Yazıcı, Mustafa Ayaz, Aydın Karagöz, Muhammet Algün, Murat Kılıç ve Muhammet Muhcu yer aldı.

 

Yorumlar (6)
Akose 9 yıl önce
Bu bir operasyondu. Bir onceki ilce baskaniyla baslayan bir operasyon. Eski DYP lilerin partiyi ele gecirme operasyonu. Basariyla gerceklestirilmistir. Herkese hayirli olsun. Eger ilgisini ceken varsa uyarmasi benden. Gerisi size kalmis.
Hasanhoca 9 yıl önce
Şalpazarı'na da bu yakışırdı.Koskoca AKP şuana kadar adam gibi bir adam bulup ta şu gariban ilçeye birşey veremediler.Yazık,çok yazık!...
memleketli 9 yıl önce
Akose doğru yazmış, DYP ye hayırlı olsun
erdal kumaş 9 yıl önce
AKP Son seçimde şalpazarında %63 oy alan bir partidir. Bu oyu verenler içerisinde her partinin eski seçmeninin olduğu gibi yöneticinin olması kadar doğal ne olabilirki?
Ali KÖSE 9 yıl önce
Tabiki olabilir. Ama bu ayak oyunlarıyla olmamalı. Rakiplerini bertaraf ederek olmamalı. Bu kadarda olurmu karşısında ki rakip baskan adayı bertaraf edilmiş aday olmasına musade edilmemiş...... Daha ne diyeyim. İnşallah aklı Selim birileri çıkarda bu süreci bi araştırır. Yoksa bu sekilde olacaksa batsın yerin dibine çok da umurumda değil.
gazikardeş 9 yıl önce
Tabiki bir seçim sonucunda seçilmek daha anlamlı olurdu.bence seçimi kazananı da bu olay mutlu etmemiştir diye düşünüyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@