Salih Akyüz: “Anlıyoruz ki, halkımız değişimden yana”

CHP Ortahisar Belediye Başkan Adayı Salih Akyüz çalışmalarını sürdürüyor.

Siyaset 13.03.2019, 14:38 13.03.2019, 14:49
Salih Akyüz: “Anlıyoruz ki, halkımız değişimden yana”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ortahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Salih Akyüz, Millet İttifakı’nın Meydan Mitingi’ne katılan vatandaşlara teşekkür etti. 

CHP Ortahisar Belediye Başkan Adayı Mimar M. Salih Akyüz, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in katılımı ile gerçekleştirilen Millet İttifakı Trabzon Mitingi’ne katılan yaklaşık 30 bin kişiye teşekkür ederek, “Meydanlardan da anlıyoruz ki, halkımız değişimden yana. İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’i Trabzon’da ağırladığımız bu tarihi günde bizimle birlikte olan tüm hemşerilerimize gönülden teşekkür ediyorum” dedi. 

Salih Akyüz: “Anlıyoruz ki, halkımız değişimden yana”

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden CHP Ortahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Salih Akyüz, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, CHP İl Başkanı Güzide Uzun ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Cumhuriyet Caddesi esnafını ziyaret etti. 

Salih Akyüz: “Anlıyoruz ki, halkımız değişimden yana”

TRABZON’U TRABZON’DAN YÖNETECEĞİZ

Trabzon’un sorunlarının konuşulduğu esnaf ziyaretlerinde, şeffaf belediyecilik yönetim biçimi ile şehri yöneteceklerini ifade eden Başkan Adayı Akyüz, “Trabzon’u merkezi sistem yönetiminden kurtaracağız. Yukarıdan düğmeye basılıyor, belediye başkanları harekete geçiyor ya da geçmiyor. Trabzon, bu şekilde yönetilecek bir şehir değildir. Bu şehrin bir kimliği, bir karakteri var. Trabzon ancak Trabzon’dan yönetilirse kimliğine ve karakterine uygun yatırımlar yapılır. 10 yıldır Trabzon’un değerleri sökülüp atıldı. Şeffaf ve katılımcı yöneticilik anlayışımız ile Trabzon’u Trabzon’dan hep birlikte yöneteceğiz ve belediye bütçesinin gelir-gider tablosunu 2 ayda bir kamuoyu ile paylaşacağız” dedi. 

Salih Akyüz: “Anlıyoruz ki, halkımız değişimden yana”

ENGELLERİ KALDIRACAĞIZ

Engelli vatandaşların Ortahisar sınırları içerisinde eşit koşullarda yaşayabileceği bütün düzenlemeleri yapacaklarını söyleyen Başkan Adayı Akyüz, “Engelsiz bir şehir yaratmak zorundayız. Hiç birimiz yarım saat sonra nelerle karşılaşacağımızı bilmiyoruz. Engelli kardeşlerimizin yaşamsal olarak her noktaya ulaşımlarını sağlamalıyız. Üst geçitlerden, yaya yollarının düzenlenmesine kadar hayatını kolaylaştıran, aynı koşullarda yaşamamızı sağlayacak ne varsa yapacağız. Ortahisar sınırları içerisinde engel kalmayacak” ifadelerini kullandı.

Salih Akyüz: “Anlıyoruz ki, halkımız değişimden yana”

Salih Akyüz: “Anlıyoruz ki, halkımız değişimden yana”

Yorumlar (5)
Muhammet öztürk 2 yıl önce
Evet bende Akpartiye oy vermiş birisi olarak değişim den yanayım.oyum Sayın Salih akyüz beye.
DuRsUnTeMeL 2 yıl önce
Aynen katılıyorum 17 senedir ülkeyi yönetenler patatesi soğanı ithal etmeye başlamışlardır insanları patates soğan kuyruğuna sokmuşlardır artık bırakmaları gerektiğini kendileri de bilmesi gerekir...Benim memleketim trabzon orada oy kullanmasam da ailem sülalemin %95 orada trabzon’da evet değişimin zamanı geldiğine inanıyorum. Kaç senedir kaşüstünde dalçık projesi hala bitirilmemiştir her yaz geldiğimiz de eziyet çekiyoruz!!
Serkan 2 yıl önce
İlk oy vermeye başladığım 29 mart 2009 dan beri MHP'ye oy verdim. Ama Bahçeli istiyor diye siyasal islamcı akpye değil oy günahımı bile vermem. Bu seçimde oyumu Mimar Salih Akyüz'e vereceğim. Umarım kazanır.
Gokhan61 2 yıl önce
Çok güvenme Salih akyuz bunlar ofg küfür edip gene ona oy verirdi yine aynı şeyi yaparlar
Seçkin 2 yıl önce
Değişim derken chpnin hdp ile ittifak kurmasını kastettiysen bu değişime karşıyız

Gelişmelerden Haberdar Olun

@