Şaban Bülbül destek istedi

Şaban Bülbül, “Halkımız ile duygusal ve samimi bir bağ kurarak yeni bir anlayış ve farklı bir bakış açısıyla yola çıktık” dedi.

Şaban Bülbül destek istedi

Yeni bir anlayış ve farklı bir bakış açısı ile AK Parti’den Arsin Belediye Başkanı aday adayı olan Şaban Bülbül, bu kutsal yolculuk için destek istedi.

Bülbül parolasını “Halkımız ile duygusal ve samimi bir gönül bağı kurarak yeni bir anlayış ve farklı bir bakış açısı” olarak belirledi

AK Parti’den Arsin Belediye başkan aday adaylığını koyan Makina Mühendisi Şaban Bülbül, ilçeye hizmet etmek amacı ile çıktığı yolculuğun çok kutsal ve değerli, olduğunu söyledi.

Aday adaylığını açıklamasından bugüne kadar geçen sürede büyük bir ilgi ve teveccüh ile karşılaştığını ifade eden Bülbül, yapılacak olan temayül yoklaması öncesi önemli mesajlar gönderdi.

Bülbül, şöyle konuştu: “2030 vizyonumuza uygun olarak Arsin’imize yakışır büyüklükteki tüm mega projelerin hazırlanmasında hep mutfağında yer alan birisi olarak ilçemize kazandırılması için mücadele ettim. İlçemizin misyonu ve vizyonunu daha yukarılara tırmandırmak için, Sayın Genel Başkan’ımız, Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan’ın görevlendirmesi durumunda ve Allah’ın izni ile değerli teşkilat mensuplarımız ve tüm Arsinlilerle birlikte çok çalışacağımın sözünü veriyorum. Halkımız ile duygusal ve samimi bir gönül bağı kurarak yeni bir anlayış ve farklı bir bakış açısı ile çıktığımız bu yolda teşkilatımız, partililerimiz ve herkesin desteğini bekliyoruz. Gerek iş hayatımdaki gerekse de STK’lardaki tecrübelerim ve Arsin’imize hizmet etme aşkıyla soyunduğum bu görev için kısa sürede gördüğüm destek beni daha da şevklendirmiştir” diye konuştu.
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aday
Aday - 2 ay Önce

Iktidar Partisinin Başkanı sizleri açmaz.
Iktidar Partisinin adaylığı kolaycılık. Bağımsız koysanız ne kadar oy alırsınız. Hiç düşündünüz mü? Önce bir aynaya bakın, sonra girin siyasete. Iktidardan Rahmetli dedem de aday olsa bu memlekette seçilir zaten. Aday göstermeseler de kesin bi koltuk kaparsın, kârın da bu olur.

ysn
ysn - 2 ay Önce

Arsin'e Arsinde duran başkan lazım haftanın 1-2 günü misafir gibi uğrayacak başkan lazım değil.

hasan
hasan - 2 ay Önce

bir mühendis olarak ,mühendisler odasını bu hale düşüren iktidar asla oy veremem.

banner443