"Oy verin cennetin anahtarı cebinize girsin"

AK Parti Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkan aday adayı Mustafa Göktaş'ın, "AK Parti'ye, Erdoğan'a oy verin, cennetin anahtarı cebinize girsin" sözleri sosyal medyada günün en çok konuşulanlarından oldu.

banner432

 AK Parti'den Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkan aday adayı olan Mustafa Göktaş, "AK Parti'ye, Erdoğan'a oy verin, cennetin anahtarı cebinize girsin" vaadinde bulundu. Göktaş'ın partisinin Karaköprü adayı Metin Baydilli'ye destek olmak için söylediği bu sözlere vatandaşlar sosyal medyada dikakkat çekti.

AK Parti Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkan aday olan Mustafa Göktaş, partisinin Karaköprü adayı Metin Baydilli'ye destek olduğu bir organizasyonda açıklamalarda bulundu.

"CENNETİN ANAHTARI CEBİNİZE GİRSİN"

31 Mart Yerel Seçimlerinde, AK Parti Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkan aday adayı olan Mustafa Göktaş, partisinin Karaköprü adayı Metin Baydilli'ye destek olduğu bir organizasyon sırasında yaptığı konuşmasında, "Analarım, bacılarım, Allah için Peygamber için Metin Baydilli'ye destek çıkın. Benim 32 devlet gezdim. Sudan'a gittim polisler beni kapıda karşıladı. Beni Erdoğan vatandaşı olarak karşıladılar alıp Ömer Beşir'in yanına götürdüler. Orada bir ay kaldım. Türkiye'nin 81 ili ve ilçesi 31 Mart'a AK Parti'ye oy verin Erdoğan'a oy verin. Erdoğan'a oy verdikten sonra cennettin anahtarı cebinizdedir. Bunu iyi bilin" dedi.

ADAY GÖSTERİLMEYİNCE AK PARTİ'YE VERİP VERİŞTİRMİŞTİ

Şanlıurfa'dan AK Parti aday adayı olan ve çıktığı yerel bir televizyon programında yağmurun yağmasını dahi AK Parti'ye bağlayan işadamı Mustafa Göktaş, 2014 seçimlerinde listeye giremeyince partisinden istifa etmişti. Bağımsız aday olan Göktaş, çıktığı televizyon programında AK Parti'ye ağır eleştirilerde bulunmuştu. Sorular karşısında Göktaş, "AK Parti'yi sormayın, AK Parti'yi sildim, benim için bitti." diyerek partinin ismine bile tahammül edememişti.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 6 gün Önce

Bunun gibi yüzlerce, bunun gibilere inanan da binlerce insan var gidin anadoluya görürsünüz

marjinall7
marjinall7 - 6 gün Önce

Bu şarlatanın laflarından ziyade, orada bulunan beyinsiz zavallıların şakşakları, MÜSLÜMA İNSAN'ın içini acıtıyor.

Şehzade.
Şehzade. - 6 gün Önce

Okadar kolaymı.? Ne fosil beyinli insanlar var.Kafayı sıyırmış.

onur
onur - 6 gün Önce

şimdi oy verenler cennete girecek ben oy vermiyorum cehenneme gireceğim öyle mi ?
Allah ı kitabını peygamberini bilmeyenler nasıl hesap vereceksiniz Allah'a nasıl ?

Göktürk Bozkurt
Göktürk Bozkurt - 6 gün Önce

yahu arkadaş daha türkçe yazmayı bilmiyorsun ilk okul 2 türkçe seviyenle şu şarlatanlığı savunmaya çalışıyorsun hangi kötü günleri arkamızda bırakmışız bir anlatta anlayalım bu ülkede kıbrıs savaşı yıllarında uygulanan ambargolarla yağ tüp benzin kuyrukları oluşmuş bu ülkede ne zaman patates soğan kuyruğu olmuş bu ülke ne zaman patatesini soğanını buğdayını samanını dışarıdan ithal etmiş cahillikte sınır tanımıyorsunuz

No body
No body @Göktürk Bozkurt - 6 gün Önce

Üzüm kurusunlan cay iciltigigini Türkiyenin her yerinden göc verildigini insallar keyif icinmi yaptilar 5 milyon insan avrupaya gezmeye dolasmaya gitti öylemi senin tuzun kuru

deva
deva - 6 gün Önce

dübbedüz şirk dalalet hiyanet reis bu işe dur demeli

gökhan61
gökhan61 - 6 gün Önce

trabzondaki akape adaylarına oy verirsek bizde cennete girermiyiz dayıııı

Cem
Cem - 6 gün Önce

Şirke bak ve buna inanan koyunlar da var madem akp dini bir partiii neden şirk yapanı uyarmıyor ? Neden şirke çanak tutuyor ? Seçim desteği veriyor ? Neden insanları , halkımızı yasal kumar olan iddaa gibi işlere teşvik edip vergi alıyor ? EDEN BU ŞİRK KOŞAN PUTPEREST CEZALANDIRILMIYOR sayın AKP seçmenleri !!!


banner393

banner426

banner463

banner443

banner441

banner462