Örs ve Kaya birlikte sahada

Örs ve Kaya Millet ittifak’ına destek istedi.

Örs ve Kaya birlikte sahada
banner432

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs ve CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Atakan Aksoy ve Vakfıkebir Belediye Başkan Adayı Emin Uludüz ile birlikte Vakfıkebir Yalıköy’de vatandaşlarla buluştu.

Yalıköy'de bir konuşma yapan ve Trabzon’un değişim istediğini dile getiren Örs; “İnsanlarımız dertli. İnsanlarımız mutsuz. Artık Trabzon değişim istiyor. Trabzon, 12 Mart günü yapılan miting gösterdi ki; Trabzonlu Millet İttifakı’ndan yana tavrını ortaya koydu. Millet ittifakı her yerde var. İYİ Parti olarak; Ak Partili, CHP’li, MHP’li, Saadet Partili, Demokrat Partili ve eski Anavatan Partili bütün insalarımızın oyuna talibiz. Belediyecilik anlamında son derece donanımlı ve halkın içinden olan adaylarımız için hemşerilerimizden destek istiyoruz.” dedi.

Daha sonra bir konuşma yapan ve projelerinden bahseden İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Atakan Aksoy; “ 10 yıl önce 61 Proje algısı ile Trabzonluların hassasiyetini kullanarak yola çıktılar. Hizmet işi plaka işi değildir. Her dönem söz aldık diyorlar. Biz söz almıyoruz, Trabzon’a söz veriyoruz. Bizimle beraber Trabzon Türkiye’de marka şehir olacak. Belediyecilik deyince Trabzon akla gelecek. Üretime dayalı, teknik projelerin sosyal projeleri finanse edeceği, yeni istihdam alanları ile binlerce hemşerimize iş imkanı sunacak bir belediyecilik anlayışı ile geliyoruz. Yeni yönetim anlayışı bir proje değildir. Marka şehir lafla olmaz.” dedi.

Örs ve Kaya birlikte sahada

Örs ve Kaya birlikte sahada

Örs ve Kaya birlikte sahada

Örs ve Kaya birlikte sahada

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 14:51

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 3 gün Önce

en cok sevdiğim iki insan biri hocam trabzonu en iyi temsil eden iki vekilim

dedecuk61
dedecuk61 - 3 gün Önce

sn soyluyu almış bir vıy vıy 3 günde bir of araklı arsin arası mekik dokuyor herhalde kokusunu almışlar bu ilçeler elden gidecek diye

Türk 1071
Türk 1071 - 3 gün Önce

İşte size hdp,chp,iyiparti ittifakı...

İttifaka bak çay demle
İttifaka bak çay demle - 3 gün Önce

Kılıçdaroglunun bugünkü açıklaması şöyledir: Bakın ne diyor: "IŞİD, El-Kaide dediğimiz terör örgütleri kendi Müslümanlık anlayışlarını zorla dayatmaya çalışıyorlar. Eğer onların dediklerini yapmazsanız; katliniz vacip oluyor. İslam dünyasında yaşanan dram, İslam dünyasından kaynaklanan terör bütün dünyada farklı yorumlara yol açtı." dedi.

İslam dünyasından kaynaklı terör diyor aloooo

banner393

banner426

banner463

banner443

banner441

banner462