Örs: "Trabzon sahipsiz değildir"

İyi Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, açıklamalarda bulundu.

banner432

İyi Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Ak Parti  İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Tevfik Göksu'nun açıklamlarına yanıt verdi.

Örs, "Esenler Belediye Başkanı ve Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Tevfik Göksu'nun hem de bir iftar programı sırasında yaptığı konuşmada 31 Mart seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini kazanan Sayın Ekrem İmamoğlu'nun şahsı üzerinden tüm Trabzonluları rencide edici imalarda bulunduğu görülmektedir. Görüntülerde Sayın İmamoğlu'nun kazanmasına en çok Yunan medyasının sevindiğini iddia eden Göksu, daha sonra İmamoğlu'nun nereli olduğunu programa katılanlara sormakta ve kalabalıktan "Trabzon." cevabı alınca "E, hesap başka." diyerek şeytanın bile aklına gelmeyecek bir imada bulunmaktadır. Trabzon şehrini ve tüm Trabzonluları töhmet altında bırakan mesnetsiz imalarda bulunan Tevfik Göksu'yu bu yüce Meclisimizin kürsüsünde esefle kınıyorum.  Bu kem söz sahibine buradan sesleniyorum: Evet, Ekrem İmamoğlu Trabzonludur, has bir Trabzon delikanlısıdır. Trabzon'un Akçaabat ilçesinin Cevizli köyündendir ve onun seçilmesine doğulusuyla, batılısıyla, güneylisiyle, kuzeylisiyle tüm Türkiye sevinmiştir. Trol ağzıyla sarf ettiğin bölen, ayrıştıran, karalayan sözlerini derhâl geri al, başta Trabzon olmak üzere tüm Türkiye'den özür dile."

"TRABZON SAHİPSİZ DEĞİLDİR"

Trabzon üzerinden farklı algılar oluşturmaya çalışanları bu kürsüden uyarıyorum: Aklınızı başınıza alın. Trabzon insanının hassasiyetleriyle oynamaktan vazgeçin. Trabzon sahipsiz değildir. Trabzon sizin içinde yüzüp eğleneceğiniz durgun bir göl değildir, fırtınalı ve dalgalı bir denizde kulaç atıyorsunuz. Dikkat edin, bu fırtına bir gün sizi batırır. Unutmayın ki Trabzon Türkiye'nin T'sidir.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 20:19

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat
murat - 2 ay Önce

sayin örs boşuna cenenizi yormayin. seçim olsun %75 alirlar Trabzon'dan bu sefer. müstahak tır diyorum artik baska bişey demiyorum

buket
buket @murat - 2 ay Önce

mehmet yılmaz biraz kitap gazete oku. gerçek tarafsız haberleri izle. chp nin kendi icinden bile ne tepkiler geldi o bahsettiniz soylemlere. oncelikle Örs mecliste tepki verdi. ama senin beyin A haber izlemekten eror vermiş belli ki.

mehmet yılmaz
mehmet yılmaz @murat - 2 ay Önce

chp vekil 2018 de rum pontus dedi açık açık ki akp li açık açık da dememiş. trabzonlulara sözü yok ekrem imamoğluna söylüyor. kaldıki yunan basını yunanlı aldı dedi bunu diyor. Yunan basınına ve chp liye niye tepki vermedin.onlar söyleyince rumluk kanına dukunmuyormu.

Murat 61
Murat 61 - 2 ay Önce

Allah razı olsun hocam iyi konuştun...ama vekilim diye geçinenler ancak fuarlarda Trabzon kackoluyla çıkıp bize her yer Trabzon demeyi bilir başka birşey değil

Akyazilu
Akyazilu - 2 ay Önce

Ağzınıza sağlık.

abdi abi
abdi abi - 2 ay Önce

chp tekirdağ milletvekili 100 kat daha ağır hakaret etmişti...o zaman hiçbiriniz yoktunuz piyasada...

sürmeneli
sürmeneli @abdi abi - 2 ay Önce

abdi sen kabullendin yani yunan olmayı hemi. sanada bu yakışırdı zaten

bordo mavi
bordo mavi @abdi abi - 2 ay Önce

ha sen diyosun ki chp yüklenin akp dedi mi bsy demeyin kafaya bak ya nasıl bir düşünce bu

Mustafa Soylu
Mustafa Soylu @abdi abi - 2 ay Önce

Cehalet kader değil bir seçimdir. Azıcık okuyun. Azıcık araştırın. Kafanızı kumdan çıkartın. Trollüğü bırakın. Velhasıl azıcık adaletli olun, Allah'tan korkun. Nerde olduğunu soruyorsun. Hüseyin Örs vekilin o CHP liye yine aynı kürsüden neler dediğini ve nasıl özür dilettiğini bi araştır bak. Sayfalarda İnternette herşey mevcut. Sonra cehaletine ağla.
https://youtu.be/J-fUFVlpblg izle

Kemal Kadakal
Kemal Kadakal @abdi abi - 2 ay Önce

Abdi Abi Google’ye “Hüseyin örs Trabzon Türkiye’nin T sidir” yaz. GörürSÜN o zaman da Hüseyin Hocamız ne demiş...

Ümmi
Ümmi - 2 ay Önce

Abdi abi

Sen tamamen yanlı bir tutum içerisindesin. Eğer gerçekten merak ediyorsan Ahmet Kayanın açıklamalarını internette bulabilirsin. Lütfen sazan olma.

Ümmi
Ümmi - 2 ay Önce

abdi abi
Adam parti purti ayrımı yapmadan Trabzonu bir yerlere benxetiyor. Sen ise elindeki kantar ile başka şeyler ölçüp biçiyorsun. MaaşAllah ...

Bekir Çakıcı
Bekir Çakıcı - 2 ay Önce

Hocam artık yorma kendini, şehirde çıt yok. Onlar gidecekleri yolu seçtiler. Keçinin peşinden uçurumdan atladılar. Yoğun bakıma girmiş adam çoğu zaman kurtulmayacak demektir. Allah akıl fikir versin, şuur versinde, bir an önce uyanalım...

Süleyman
Süleyman - 2 ay Önce

Şehir Müzesinde "Pontos Krallığı Trabzon Bölgesinde kurulmuştur. " diye yazarsa bunlar başımıza gelmeye devam eder.


banner204

banner443

banner393