O belediye Başkanına Trabzon'dan sert tepki - "Embesil Fetö yetiştirmesi alçak"

İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Kuvvetli'den Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya sert tepki.

O belediye Başkanına Trabzon'dan sert tepki - "Embesil Fetö yetiştirmesi alçak"
banner432

Haber61 – Haber Servisi – İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli katıldığı iftar programında Ekrem İmamoğlu üzerinden Trabzon halkına hakaret eden Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya tepki gösterdi.

Kuvvetli konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Sonuç o kara ifade etmeliyim ki Türkiye harcının karılmasında çimento vazifesi gören Türkoğlu Türk Trabzon halkına Yunan benzetmesi yapan embesil, fetö yetiştirmesi bu alçağı kınıyor, görevden el çektirilmesi için Trabzonlu olan İçişleri Bakanı Sn. Süleyman Soylu’yu göreve davet ediyoruz.” diyerek şu ifadeleri kullandı;

Katıldığı bir iftar programında konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik GÖKSU, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan, daha sonra da mazbatası YSK tarafından gasp edilen Ekrem İmamoğlu üzerinden Trabzon halkına en nihayetinde bu ülkenin vatandaşlarına alçakça iftiralarda bulundu.

Kim bu Mehmet Tevfik Göksu?

AKP'li  olan bu zat, FETÖ lideri için, "Fetullah Hoca kimimize göre cemaat kimimize göre hizmet, kimimize göre ne olursa olsun o hepimizin gönül sultanı, Esenler’de konuk ederek hem şehrimizin sokağını hem de şehrimizin meydanını bereketlendirdiğini düşünüyoruz" ifadelerini kullanan, Tevfik Göksu terör örgütü lideri için, “Hoca efendi, sadece Anadolu'yu değil, yeryüzünü mayalayan gönül sultanıdır” diyen fetö hayranı  bir insan müsveddesidir. 

Bu zat aklınca Ekrem İmamoğlu’na hakaret edeyim, onu küçük düşürelim derken Trabzon halkına şu galiz ifadelerle hakaretlerde bulunma küstahlığını göstermiştir. "İmamoğlu'nun kazanmasına en çok Yunan medyasının sevindiğini" ifade eden bu yaratık daha sonra İmamoğlu'nun nereli olduğunu iftar programına katılan vatandaşlara sordu? Vatandaşlardan “Trabzon” cevabını alan Göksu “E hesap başka” dedi.

Bu sözleri kabullenmek mümkün değildir. 

Maalesef  ülke siyasetinde yeşerttikleri nefret dilinin, parti düsturu haline getirdikleri itham ve iftira kültürünün meyvelerini topluyorlar.

Kendi sahiplerine yaranmak için, yaptıkları hırsızlıkları örtmek için, en nihayetinde de ülkenin başına bela ettikleri terörist yapılarla ilişkilerinde kendilerini kurtarmak için; yapamayacakları adilik, söyleyemeyecekleri yalan yoktur bunların.

Bizi elin attığı taş değil hemşerimizi linç etmek adına yapılanlara kendi hemşerilerimizin desteği  ve sessizliği daha çok üzmektedir.

Trabzon Dernekler Federasyonu’nun da bugünler için olduğunu hatırlatmakta fayda görüyorum.

Sonuç okara ifade etmeliyim ki Türkiye harcının karılmasında çimento vazifesi gören Türkoğlu Türk Trabzon halkına yunan benzetmesi yapan embesil, fetö yetiştirmesi bu alçağı kınıyor, görevden el çektirilmesi için Trabzonlu olan İçişleri Bakanı Sn. Süleyman Soylu’yu göreve davet ediyoruz.

O belediye Başkanına Trabzon'dan sert tepki - "Embesil Fetö yetiştirmesi alçak"


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
necati
necati - 1 hafta Önce

Kimi kime şikayet ediyorsun? AKP merkezinden onaysız böyle bir açıklama yapabilir mi bu zat??? İstanbuldaki hemşehrilerimize şikayet edeceksin. Onlar da İMAMOĞLU kardeşimizi 1 milyon oy farkla başkan yapacaklar. O zaman intikam alınmış olur bizi rum görenlerden

tahsin
tahsin - 1 hafta Önce

AKP Trabzon yöneticilerinden de açıklama bekliyoruz, Trabzonlulara yapılan bu yakıştırmalar ve aptalca laflar karşında birşeyler demelerini bekliyoruz, bu zatıda bu mübarek günde Alllah bildiği gibi yapsın

Serko61
Serko61 - 1 hafta Önce

Trabzon kimin umurunda maksat reisin hoşuna gidecek yalamalik yapmak bu zatta onun bilincinde sallıyor vede görün ceza yerine ödüllendirilecek tıpkı 2011de öldüğü gibi Trabzonu kötüle koltuğu kap.

İnsan şeytanları
İnsan şeytanları - 7 gün Önce

Milleti ayrıştırdılar çocukluk arkadaşı olanlar bile bu Fetö masalı yüzünden Tayyip meselesi yüzünden birbirleriyle dargın olanları biliyorum çevremizde, Aile içinde bile bu meselelerden ötürü dargın olanlar var. Bu ahlaksızlar milleti kutuplaştırdığı gibi bir de danışıklı dövüş yaparak milleti gerdikçe veriyorlar, ülke maalesef kötüye gidiyor

tahsin
tahsin - 1 hafta Önce

Sayın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 'nunda esenler belediye bakanı olan zat hakkında gereğini yağacağını umuyorum

Ali
Ali @tahsin - 7 gün Önce

Sence birşey yapar mı bu söz unutulur yarına kalmaz

Yusuf yıldız
Yusuf yıldız - 7 gün Önce

bak Serhat sefiline göre sorun yokmuş,cünkü densiz kişi akpartili

Abdi
Abdi - 7 gün Önce

Bugün kazıyı yukardan emirle devam ettirirler, hiç merak etmeyin. Burasını inşaata açan kafa 1300'lü, yıllarda nasılsa buralarda İslamiyet yoktu diyerek cihat ilan edip, insanlık ve medeniyet suçu işlemeye devam ediyordu.

Serhat
Serhat - 7 gün Önce

Açıklamada hiç bir sorun yok Trabzonlular için. Chp nin Yunanistandan gelen yorumlara neden ses çıkarmadığını yorumlayın.


SIRADAKİ HABER

banner393