banner536

banner526

banner513

Siyaset uğruna Trabzon'a Yunan benzetmesi yaptı!

Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’nun İmamoğlu üzerinden Trabzonlular ile ilgili açıklaması büyük tepki topladı.

Gündem 15.05.2019, 09:40 15.05.2019, 18:30

Esenler Belediye Başkanı ve İBB Meclisi AK Parti Grubu Başkanvekili Tevfik Göksu’nun İmamoğlu üzerinden Trabzonlular ile ilgili açıklaması tepki çekti.

Katıldığı bir iftar programında konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan daha sonra da mazbatası elinden alınan Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi.

İmamoğlu'nun kazanmasına en çok Yunan medyasının sevindiğini ifade eden Göksu daha sonra İmamoğlu'nun nereli olduğunu iftar programına katılan vatandaşlara sordu. Vatandaşlardan “Trabzon” cevabını alan Göksu “E hesap başka” dedi.

İYİ PARTİ’DEN TEPKİ
“SOYLU GÖREVDEN ALMALIDIR”


İYİ Parti Ortahisar İlçe Başkanı Muhammet Erkan “Ş…, adi, alçak, yaratık… Bunlar iyice ipin ucunu kaçırdı. Oy verecek Trabzonlulara yazıklar olsun Sayın Süleyman Soylu bu gece Esenler Belediye Başkanını görevden almalıdır. Bu şehir bu hakareti kaldıramaz. Trabzonlulara Yunanlı diyen alçağı o görevden uzaklaştırmalıdır. Bir Trabzonlu bakan olarak bunu yapmalıdır” ifadelerini kullandı.

TEPKİLERİN ARDINDAN AÇIKLAMA YAPTI

Göksu kendisine gelen tepkilerin ardından Trabzonspor kaşkolu ile çekilen fotoğraflarını paylaşarak " Herkes bilsin ki; Trabzon bizim canımız, Trabzonlular baş tacımızdır. Bize her yer Trabzon." ifadelerini kullandı.

Siyaset uğruna Trabzon'a Yunan benzetmesi yaptı!

Tepkilerin ardından Göksu'dan bir açıklama daha geldi


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (56)
hasan 1 yıl önce
akp bu adamı,bir daha ki seçimlerde trabzon dan belediye başkanlığına aday koysun,en yüzde 60 oy alır
davut 1 yıl önce
Büyük oyunu görün derler bizim süper akıllı insanlarımız yine oy verirler. En zeki insanlar yunanlılar (!) biliyorsunuz
zırdeli 1 yıl önce
Bu konuşmayı yapan akepeli olduğu için benim trabzonlu hemşerilerim tepki vermez.
Fetih 1 yıl önce
No Name denen yaratık.
Başka ülke insanı sayesinde Türküm Türkiyeliyim diyebiliyorsun. Gurur duyduğun bu vatan toprağını sana o ADAM sağladı. Neyse sende bunu anlayacak beyin yok. Sizdeki beyni kuşa tak ters uçar. Oksijen israf etme Allah için bi Hayır yap nefes almayı bırak sen. Godkafalı andaval
ahmet 1 yıl önce
tabi milliyetçidir. ortalık arapça yazılardan geçilmiyor. stadyum açılışı katar bayrağıyla yapılıyor. tabi mevzu para olunca
Serkan 1 yıl önce
Uluğ Başbuğ Atatürk'ün doğduğu Selanik, abdülhamitin bedavadan devlet nişanı dağıttığı arnavut tahsin paşa tarafından bir sandık altına satılmadan önce Türk toprağıydı. Hem cahilsiniz, hem de pervasız!
No name 1 yıl önce
Evet vermez Trabzonlu milliyetcidir baska ülkenin insanin heykelini yaptirmaz!
Olli 1 yıl önce
Sorun yok, simdi Trabzonlu %95 akp ye oy verir
Rıfat 1 yıl önce
Bizim gibi kendi adam gibi adamına sahip çıkamayan şehir oldukdan sonra , böyle şeref yoksunlarının saldırılara maruz kalmamız kaçınılmaz. Biz hemşerimize sahip çıkamazsak, elin Adıyamanlısı böyle böğüŕür.
murat yüksel 1 yıl önce
Oy uğruna Vatanın can damarlarından biri olan Trabzonumuzu Yunan benzetmesiyle küçük düşüreceğini sanan zavallıdır... Süleyman Soylu Göreve....
HAKKI 1 yıl önce
Yanlış adamı göreve çağırıyorsun. O adam zaten bu lafı söyletiyor. AKP izin vermese böyle konuşamaz zaten
Eren 1 yıl önce
Önemi yoook trabzon halkı her şeçim bunları seçiyo bir anlamda hak ediyor. Uyanın artık ne zaman aklınızı kullanmaya başlayacaksınız bu adileri seçip trabzonu cezalandırıyorsunuz
Sıradan Vatandaş 1 yıl önce
Lafa bak ya.Tabi hep yunan medyasını takip ediyoruz biz tabi.Sayın İçişleri Bakanımızda bakan olduğunda en çok yunanlılar sevinmişti zaten,Maliye bakanımız da trabzon lu ne güzel şimdi Türkiyeyi ele geçiririz demişlerdi yunan medyasında ben tabi her daim takip ediyorum ordan biliyorum.Yazıklar olsun size yüz milyon defa yazıklar olsun.
Umut 1 yıl önce
Seni gördüğüm zaman, “Aynaya baktığında acaba hangi yüzünü görüyor” diye düşündüm (C. JoyBell)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@