Siyaset uğruna Trabzon'a Yunan benzetmesi yaptı!

Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’nun İmamoğlu üzerinden Trabzonlular ile ilgili açıklaması büyük tepki topladı.

banner432

Esenler Belediye Başkanı ve İBB Meclisi AK Parti Grubu Başkanvekili Tevfik Göksu’nun İmamoğlu üzerinden Trabzonlular ile ilgili açıklaması tepki çekti.

Katıldığı bir iftar programında konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan daha sonra da mazbatası elinden alınan Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi.

İmamoğlu'nun kazanmasına en çok Yunan medyasının sevindiğini ifade eden Göksu daha sonra İmamoğlu'nun nereli olduğunu iftar programına katılan vatandaşlara sordu. Vatandaşlardan “Trabzon” cevabını alan Göksu “E hesap başka” dedi.

İYİ PARTİ’DEN TEPKİ
“SOYLU GÖREVDEN ALMALIDIR”


İYİ Parti Ortahisar İlçe Başkanı Muhammet Erkan “Ş…, adi, alçak, yaratık… Bunlar iyice ipin ucunu kaçırdı. Oy verecek Trabzonlulara yazıklar olsun Sayın Süleyman Soylu bu gece Esenler Belediye Başkanını görevden almalıdır. Bu şehir bu hakareti kaldıramaz. Trabzonlulara Yunanlı diyen alçağı o görevden uzaklaştırmalıdır. Bir Trabzonlu bakan olarak bunu yapmalıdır” ifadelerini kullandı.

TEPKİLERİN ARDINDAN AÇIKLAMA YAPTI

Göksu kendisine gelen tepkilerin ardından Trabzonspor kaşkolu ile çekilen fotoğraflarını paylaşarak " Herkes bilsin ki; Trabzon bizim canımız, Trabzonlular baş tacımızdır. Bize her yer Trabzon." ifadelerini kullandı.

Siyaset uğruna Trabzon'a Yunan benzetmesi yaptı!

Tepkilerin ardından Göksu'dan bir açıklama daha geldi

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 18:30

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 6 ay Önce

akp bu adamı,bir daha ki seçimlerde trabzon dan belediye başkanlığına aday koysun,en yüzde 60 oy alır

davut
davut @hasan - 6 ay Önce

Büyük oyunu görün derler bizim süper akıllı insanlarımız yine oy verirler. En zeki insanlar yunanlılar (!) biliyorsunuz

zırdeli
zırdeli - 6 ay Önce

Bu konuşmayı yapan akepeli olduğu için benim trabzonlu hemşerilerim tepki vermez.

Fetih
Fetih @zırdeli - 6 ay Önce

No Name denen yaratık.
Başka ülke insanı sayesinde Türküm Türkiyeliyim diyebiliyorsun. Gurur duyduğun bu vatan toprağını sana o ADAM sağladı. Neyse sende bunu anlayacak beyin yok. Sizdeki beyni kuşa tak ters uçar. Oksijen israf etme Allah için bi Hayır yap nefes almayı bırak sen. Godkafalı andaval

ahmet
ahmet @zırdeli - 6 ay Önce

tabi milliyetçidir. ortalık arapça yazılardan geçilmiyor. stadyum açılışı katar bayrağıyla yapılıyor. tabi mevzu para olunca

Serkan
Serkan @zırdeli - 6 ay Önce

Uluğ Başbuğ Atatürk'ün doğduğu Selanik, abdülhamitin bedavadan devlet nişanı dağıttığı arnavut tahsin paşa tarafından bir sandık altına satılmadan önce Türk toprağıydı. Hem cahilsiniz, hem de pervasız!

No name
No name @zırdeli - 6 ay Önce

Evet vermez Trabzonlu milliyetcidir baska ülkenin insanin heykelini yaptirmaz!

Olli
Olli - 6 ay Önce

Sorun yok, simdi Trabzonlu %95 akp ye oy verir

Rıfat
Rıfat - 6 ay Önce

Bizim gibi kendi adam gibi adamına sahip çıkamayan şehir oldukdan sonra , böyle şeref yoksunlarının saldırılara maruz kalmamız kaçınılmaz. Biz hemşerimize sahip çıkamazsak, elin Adıyamanlısı böyle böğüŕür.

murat yüksel
murat yüksel - 6 ay Önce

Oy uğruna Vatanın can damarlarından biri olan Trabzonumuzu Yunan benzetmesiyle küçük düşüreceğini sanan zavallıdır... Süleyman Soylu Göreve....

HAKKI
HAKKI @murat yüksel - 6 ay Önce

Yanlış adamı göreve çağırıyorsun. O adam zaten bu lafı söyletiyor. AKP izin vermese böyle konuşamaz zaten

Eren
Eren - 6 ay Önce

Önemi yoook trabzon halkı her şeçim bunları seçiyo bir anlamda hak ediyor. Uyanın artık ne zaman aklınızı kullanmaya başlayacaksınız bu adileri seçip trabzonu cezalandırıyorsunuz

Sıradan Vatandaş
Sıradan Vatandaş - 6 ay Önce

Lafa bak ya.Tabi hep yunan medyasını takip ediyoruz biz tabi.Sayın İçişleri Bakanımızda bakan olduğunda en çok yunanlılar sevinmişti zaten,Maliye bakanımız da trabzon lu ne güzel şimdi Türkiyeyi ele geçiririz demişlerdi yunan medyasında ben tabi her daim takip ediyorum ordan biliyorum.Yazıklar olsun size yüz milyon defa yazıklar olsun.

Umut
Umut - 6 ay Önce

Seni gördüğüm zaman, “Aynaya baktığında acaba hangi yüzünü görüyor” diye düşündüm (C. JoyBell)


banner472

banner441