"Niye lan, sen kimsin ki?"

 Meclisin açılış töreni öncesi CNN Türk'e çıkan BDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a sert sözlerle çıkıştı. BDP'li vekil Aysel Tuğluk'un PKK'lılar ile kucaklaştığı görüntüler üzerine Arınç'ın, "Sayın Aysel Tuğl

Siyaset 01.10.2012, 17:40

 

Meclisin açılış töreni öncesi CNN Türk'e çıkan BDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a sert sözlerle çıkıştı.
 
BDP'li vekil Aysel Tuğluk'un PKK'lılar ile kucaklaştığı görüntüler üzerine Arınç'ın, "Sayın Aysel Tuğluk, bu görüntüler sebebiyle sizi affetmiyorum. Ancak özür dilediğiniz takdirde sizi affederim" şeklindeki sözlerine, Önder ""Şu dile bak. Niye lan sen kimsin ki? Sen neyi affediyorsun? Kimi affediyorsun? Zillullah-ı fil alem misin sen?" şeklinde yanıt verdi.
Yorumlar (2)
cinneş marnş 8 yıl önce
böyle pkk yandaşlarını bağımsız olarak meclise sokarsanız olacağı budur. kendi elimizle bunların çoğuna kendimize hakaret ettiriyoruz. şu adama bakın. sen kimsin ln ki pkk ile kucaklaşan koklaşan kadınlara sahip çıkıyorsun...zihniyetin belli. YUNANİSTAN, BAĞIMSIZ MİLLET VEKİLİ SEÇİLMEYİ YASAKLADI. ASIL BİZİM TAKIYYE YAPARAK MECLİSTE BDP İSMİ ALDINDA TEKRAR TOPLANAN BU BAĞIMSIZLARA BU FIRSATI VERMEMEMİZ ŞARTTIR. bağımsız seçilmek kesinlikle yasaklanacaktır.biz yunanistandan daha mı aciziz..
zaferhan turhan 8 yıl önce
Bu kadar süre üzerinize titrenmiş,adeta korungalı ihanet yaparken size hiç dokunulamamışsa "omnipotent" özelliğiniz mi var ? Zaferhan turhan

Gelişmelerden Haberdar Olun

@