Nevval Sevindi adaylığını açıkladı

DP Afyonkarahisar İl Kongresi'ne katılan Genel Başkan Yardımcısı Nevval Sevindi, kongre sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kasım ayında yapılacak genel kurulda DP Genel Başkanlığı'na aday olduğunu belirten Sevindi, "Genel başkan adaylığımı

Siyaset 25.10.2008, 20:24
Nevval Sevindi adaylığını açıkladı
DP Afyonkarahisar İl Kongresi'ne katılan Genel Başkan Yardımcısı Nevval Sevindi, kongre sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kasım ayında yapılacak genel kurulda DP Genel Başkanlığı'na aday olduğunu belirten Sevindi, "Genel başkan adaylığımı daha büyük bir toplantı ile yapmam bekleniyordu. Demek ki genel başkan adaylığımı açıklamak, Türkiye'nin onurunu kurtardığı ve makus tarihini yendiği yer olarak bilinen Afyonkarahisar'a kısmet olacakmış. Önümüzdeki genel başkanlık yarışında genel başkan adayıyım. Neden genel başkan adayıyım? Çünkü gerek Türkiye'nin kurtuluşuyla ilgili reçeteler, gerekse uygulanacak politikalar açısından farklı düşünüyorum. Ben çok daha demokrat bir parti yönetimi, çok daha iyi bir Türkiye hayal ediyorum" dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
ŞABAN İŞLEKLİ 13 yıl önce
öyle hissetiyorum,önsezilerime güvenirim ki muhtemelen NEVVAL SEVİNDİ HANIMEFENDİ dpnin genel başkanı olacakdır karizmaysa karizma bilgiyse bilgi dahası : en isabetli en haklı olanıdır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@