alexa metrics

banner560

banner572

Mustafa Cumur'un cenaze töreni

Dün elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden AK Parti Trabzon eski milletvekili Mustafa Cumur'un naaşı bu gece 00.30 sularında Trabzon'daki evine getirildi.Ambulans ile Samsun'dan getirilen Mustafa Cumur'un cansız bedeni Beşirli semtindeki evinde bekle

Siyaset 14.05.2012, 08:50
Mustafa Cumur'un cenaze töreni

Dün elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden AK Parti Trabzon eski milletvekili Mustafa Cumur'un naaşı bu gece 00.30 sularında Trabzon'daki evine getirildi.

Ambulans ile Samsun'dan getirilen Mustafa Cumur'un cansız bedeni Beşirli semtindeki evinde bekleyecek. Tabutun eve kadar taşınmasında Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Genlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, AK Parti İl Başkanı Adan Günnar veçok sayıda seveni yer aldı.

Cenaze evinde Dörtyol Belediye Başkanı Cevat Birinci tarafından Kur'an-ı Kerim okundu ve dua edildi.

450.20120514091210.jpg

Cumur'un naaşı sabaha kadar Beşirli'deki evinde kalacak ve sabah saatlerinde Erdoğdu'daki baba evine çıkartılacak.

Cenaze töreni Kavaklı Rahman Camiinde öğlen yapılacak. Ardından Çalköy'e gidilecek ve ikindi namazına müteakip aile kabristanlığına defnedilecek.


Yorumlar (9)
yalovadan 10 yıl önce
Kaza yerinin çok yakınında 13 yıl önce kardeşini kaybeden birisi olarak aynı acıyı tekrar yaşıyorum.sayın mustafa cumur'u yalova ziyartinde tanıdım ve samimi bir hemşehrim olarak kalbimde yaşayacak Allahtan rahmet diliyorum sevenlerine ve dostlarına sabır ve metanet diliyorum.YALOVA TRABZONGÜCÜ SPOR KULÜBÜ BAŞKANI Sultan EYÜBOĞLU
muhtarer 10 yıl önce
Sayın vekilim Mustafa Cumur'un elim trafik kazasında hayatını kaybetmesini derin üzüntü ile öğrendim. Kendisine Allah'tan rahmet ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dilerim Allah gani gani rahmet etsin .
ballı 10 yıl önce
Allah gani gani rahmet eylesin. mekanı cennet olsun. Biz kendisini iyi tanıdık ve buna şahitlik ederiz. Rabbim şahitliğimizi kabul eylesin.Yüce Mevla sevenlerinin de sabrini artırsın.
fage 10 yıl önce
Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesi ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum.Mekanı Cennet olsun.
sungurilhan 10 yıl önce
Değerli kardeşim merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve bütün sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun inşaallah.

Prof.Dr.İ.İlhan Sungur,20.Dönem Trabzon Milletvekili
ali ihsan. 10 yıl önce
Söyleyecek fazla bir şey yok...Hepimizin ipi Allahın elinde. Ailesine ve sevenlerine sabırlar dilerim. Mekanı cennet olsun inşallah...
ismail kurt 10 yıl önce
müslüman bir insanın hakka kavuşmasına taziye mesajı yazan arkadaşalarımız yorumları okuyup beğenmedim notunu düşen zihniyeti esefle kınıyorum.bir gün sıranın sizede geleceğini unutmayın.sizin yakınlarınızın size böyle bir hakareti okumasını istermisiniz.muhaletin böylesini müslüman müslümana asla yapmaz.ilahi adalet merhumun amellerinden mutlak haberdardır. ki siz ölen birine rahmet i bile çok gören zavallısınız sadece
mayerlim 10 yıl önce
ALLAH (CC) dan rahmet diliyorum. Sen den razıydım. Hakkım helal olsun kardeşim. Mekanın cennet olsun. Ailesine sabırlar diliyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@