banner556

Muhammet Balta: “Sözde genel başkanı olmuş”

Milletvekili Balta İl Kadın Kolları Kongresine katıldı.

Siyaset 12.01.2021, 19:40
Muhammet Balta: “Sözde genel başkanı olmuş”

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta AK Parti Trabzon Kadın kolları il kongresine katıldı. 

Başla kongrede yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi;

"SÖZDE GENEL BAŞKANI OLMUŞ"

"Türkiye’de kadınlarımız vesayetçi anlayışa dur dediler. Vesayetçilere karşı yiğitlikleri, mertlikleri ile hep önde oldular. Bunları en son 15 Temmuz’da yaşadık Türkiye4de, hem içerde ki düşmanlar, hem de dışardaki düşmanlara karşı her zaman Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında dim dik durarak cesaret verdiniz, moral verdiniz. Ben tekrar bütün kadınlarımızın huzurunda saygıyla eğiliyorum.

Bizlerde İl Başkanı olduğumuz dönemden itibaren, şu anda milletvekilliğimizde koordinatör olduğumuz bölgelerde bu teşkilatlarda kadınlarımızın olması gerektiğini her zaman söyledik.

Yüzde 52’nin üzerinde milletin oylarıyla Cumhurbaşkanı olmuş olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, kasetle, kumpasla sözde Genel Başkanı olmuş insanlara, sözde o insanlara Trabzon’dan bu salondan AK kadınların verdiği cevabı görüyoruz.

Onlar her zaman vesayetten, darbelerden beslendiler. Ama milletin oylarıyla seçilmiş olan Cumhurbaşkanımıza dil uzatmaya çalıştılar. Vız gelir, tırıs gider. 

İnşallah birlik içinde beraberlik içinde kardeşlik içinde kenetlenerek, daha da yelpazeyi açık tutarak, bu davada olmak isteyen insanlara, yerimiz var. Onları da davet ederek, daha güçlü şekilde Cumhur ittifakı olarak 2023’te tekrar Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı yapacağız. Hizmetlerimize devam edeceğiz."
 

Yorumlar (4)
davut 1 hafta önce
Sen boşver o işi. Ekonomi ne durumda? İşsizlik ne durumda? Trabzon'da bir tane istihdam arttırıcı ne planlıyorsunuz? Sözde değil özdedir halkın sorunları
Hüseyin Akyüz,almanya 1 hafta önce
Yahu arkadaş,nekadar yalaka olmuş bu millet, hiç mi ALLAH korkusu kalmadı sizde?bırakın her bulduğunuz fırsatta yalandan yalakaliği da,gerçek sıkıntılara çözüm bulun
Metin 1 hafta önce
Boş konuşmalar. Milletin derdo ne bunların derdi ne?
Aa 1 hafta önce
sayın balta bitirdiğiniz ekonomiyi duyurmamak için durmadan gündem değiştirmeyin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@