7m

7m

hyundai

MHP’nin Trabzon için ilk ciddi adımı geri tepti

MHP’nin Trabzon Büyükşehir Belediye başkanlığı için belirlediği isimden olumsuz yanıt aldığı öğrenildi.

Siyaset 06.12.2018, 15:27 06.12.2018, 15:49
MHP’nin Trabzon için ilk ciddi adımı geri tepti

Haber61 – Haber Servisi – 31 Mart 2018 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde partilerin aday belirleme çalışmaları sürüyor.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için isim arayışını sürdürürken ilk teklifini Dr. Öğretim üyesi Mustafa Naci İmamoğlu’na yaptı.

Fakat imamoğlu hem üniversitede öğretim görevlisi olduğunu hem de görev yaptığı Medical Park Karadeniz hastanesindeki yoğun işleri nedeniyle teklifi geri çevirdi.

Haber61’in konu ile ilgili sorusuna cevap veren İmamoğlu teklifi doğruladı.

Öte yandan MHP’nin Büyükşehir ve Ortahisar belediyeleri için arayışlarını sürdürüyor. Gelecek hafta adayların açıklanabileceği bildirildi.

MHP’nin Trabzon için ilk ciddi adımı geri tepti


Yorumlar (3)
Trabzon61 3 yıl önce
Mhp nin adayla ne işi var,reis e biat etmeye devam...oylar akepeye
Aristo 3 yıl önce
MHP mi adaymı ne adayı MHP komple akp ye ilhak etmedim niye aslı varken surete oy vereyim verdikten ne oldu takılın peşime hesap sormaya ğidiyoruz dedi bizde takıldık sarayın kapısına ğitti ordan bize nanik yaptı daha yemez bitti o iş
YORGUN 3 yıl önce
MHP, KUL PARTİSİ OLDU. ÜLKÜCÜLER ÇİL YAVRUSU HALİNE GELDİ. ÜLKÜCÜLER AKP'YE TESLİM EDİLMİŞTİR. VEBALİ BAHÇELİNİN. AKP'NİN BÜTÜN GÜNAHLARINA ORTAKSIN EY BAHÇELİ

Gelişmelerden Haberdar Olun

@