MHP'den AKP'ye eleştiri

Seçimleri yaklaşmasıyla tekrar vaatlere başladıklarını söyleyen Birinci, "Geri dönüp bakıldığında seçimde vaat edilen hiçbir şeyin bugün gerçekleşmediğini görüyoruz. Halk iktidara taşıdığı AKP'ye güvenmiştir ama güvenleri boşa çıkmıştır. Yine seçim arifes

Siyaset 25.10.2008, 08:28
MHP'den AKP'ye eleştiri
Seçimleri yaklaşmasıyla tekrar vaatlere başladıklarını söyleyen Birinci, "Geri dönüp bakıldığında seçimde vaat edilen hiçbir şeyin bugün gerçekleşmediğini görüyoruz. Halk iktidara taşıdığı AKP'ye güvenmiştir ama güvenleri boşa çıkmıştır.

Yine seçim arifesine geldik yine vaatler başladı. Şu günlerde yine AKP kurmayları kesip doğramaya başladılar. Fındık fiyatı 4 YTL açıklamak yeterli değil AKP TMO'dan geri dönen fındığın hesabını vermeli. Altı yıldır ilk defa şimdi mi akıllarına geldi demiryolu.

Trabzonun büyük şehir olması anca mı aklınıza geldi. Halkımız adına soruyoruz" diyerek veryansında bulundu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
casa 13 yıl önce
Sizin iktidarınızda FTSK(fiskobirlik) özerkleşti.Peki özerkleşme nedir diye sorarlarsa cevabını herhalde''Kendi kararlarını kendi veren,bütçesi bağımsız,kar ve zarar hesabını sırtında taşıyabilen ve buna benzer özellikleri ihtiva eden Tarım Bakanlığına bağımlı olmaktan bağımsız hale getirilen,kendi politikalarını kendi üreten bir nevi şirket''herkes gibi bizlerde vermek durumundayız.Biz okuyucu ve üretiçiler enayi değiliz.Siz siyasiler birbirinizi karalama yarışıyle üstünlük sağlıyaçağınızı sanarsanız neticede bizleri aldatamazsınız.Sizden kalıcı çözüm bekliyoruz.Fiskobirliğe ne önerirsiniz onları açıklayın mesela;rekolte veya aşırı üretim alanlarının D.Karadenizden Orta ve Batı Karadenize yönelmesini nasıl azaltaçaksınız,yani fındığın anavatanı olan Trabzon,Ordu ve Giresun ne zaman yine fındığın anavatanı olaçak bilindiği üzere B.Karadeniz ve Doğu Marmara fındık üretiminde ucup gitti.Kısacası her tür randımanlı fındık TMO'ca alınsada çözüm mü? TMO neden fındık alıyor.Ya aldırılmasaydı.FTSK ne yapardı.bunların hiçbiri gerçek çözüm değildir.İktidar ve muhalefetten fındık ile ilgili Fiskobirliğe uygulanır gerçek çözüm önerilerinde bulunmalarını bekliyoruz.Gerisi havanda su dövmek gibidir.Selam ve saygılarla.
BAŞKAN 13 yıl önce
bu milletimize bişe anlatmamıza gerek yok goruyo lar her haldeeee

Gelişmelerden Haberdar Olun

@