7m

Çapkınoğlu

MHP Cumartesi Toplanacak

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), il başkanları ve Merkez Yürütme Kurulu (MYK), milletvekili genel seçimlerini değerlendirmek üzere 28 Temmuz Cumartesi günü toplanacak.Edinilen bilgiye göre, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, cumartesi günü öğleden önce il

Siyaset 24.07.2007, 16:21
MHP Cumartesi Toplanacak

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), il başkanları ve Merkez Yürütme Kurulu (MYK), milletvekili genel seçimlerini değerlendirmek üzere 28 Temmuz Cumartesi günü toplanacak.

Edinilen bilgiye göre, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, cumartesi günü öğleden önce il başkanlarıyla bir araya gelecek. Bahçeli, öğleden sonra da MYK'yı toplayacak.

Toplantıya, 22 Temmuz seçimleri sonucunda milletvekili seçilenlerde katılacak.

Toplantılarda, milletvekili seçimi sonuçlarının değerlendirileceği ve bundan sonra yapılacak çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunulacağı öğrenildi.


Yorumlar (1)
turgayduzgun 15 yıl önce
Partiyi gecen secimlerde barajın altına düşüren Bahceli, bu yasama döneminde umarım hata yapmaz. Aslında sn Bahceli gitmeli, MHP nin liderlik koltuğuna yakışmıyor. İnşallah muhalefette hata yapmazlar.

Korkuyorum, meclis kürsüsünden Sn başbakana ip atacak. Yada başbakan, bahcelinin attığı ipi kendisine iade edecek.Yani bayağı hareketli bir meclisimiz olacak ..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@