Mazhar Yıldırımhan: "Halkımızın mesajını net aldık"

Mazhar Yıldırımhan çalışmalarını sürdürüyor.

Mazhar Yıldırımhan: "Halkımızın mesajını net aldık"

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri öncesi AK Parti’den Trabzon Büyükşehir Belediye başkanı aday adaylığını açıklayan Mazhar Yıldırımhan çalışmalarına hızla devam ediyor. 

Trabzon Büyükşehir Belediye başkanı aday adaylığını açıklayan Yıldırımhan seçim çalışması kapsamında şunları söyledi;

“Bizim yapmak istediğimiz öncelikli olarak toplumun güvenini kazanmak ve gönül belediyeciliğini uygulamaktır. Güven toplumumuzun en temel ihtiyacıdır. Güven sarsılırsa, samimiyet ve sevgi de sarsılır. Onun için önce güven tesis edeceğiz, sonra gönüllere giren hizmetleri ve uygulamaları hayata geçireceğiz.”

Halkımızın bizden istediği şey "ne olur bizi aldatmayın, yapamayacağınız şeyleri bize vadetmeyin. Size olan güvenimizi sarsmayındır" diyen Yıldırımhan; “Halkımızın mesajını net aldık. İnşallah güven temelli, samimiyete dayanan, ben ve bencilliği reddeden hizmet ve gönül belediyeciliği ile herkesin duasını alacağız” açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 10:56


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serdar
Serdar - 3 hafta Önce

Sayın mazhar bey,siz daha önce Trabzon da aday olmuştunuz ve volkan bey seçimi kaybederek elinizdeki belediyeyi kaybetmiştiniz.hala daha belediye başkanı olmak için niye bu kadar ısrarsıcısınız?

emrah
emrah - 3 hafta Önce

SİZE OY YOK BU İŞ BİTTİ.

baba meraba
baba meraba - 3 hafta Önce

hiç bir şey aldığınız yok yada evet aldınız devri iktidarınızın sonu geldi onu anladınız reisin karizmasıyla hayal dahi edemeyeceğiniz noktalara geldiniz ama bitti buraya kadardı.

gökhan
gökhan - 3 hafta Önce

2004 deki gibi net aldıysanız tebrikler bu şehrin sizin gibi insanlara ihtiyacı var

banner421

banner426

banner432

banner443

banner441