7m

7m

hyundai

"Kupa için ince ayarlı çalışıyoruz"

Trabzon'da bir açılışa katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Trabzonspor'un hakkı olan şampiyonluk kupasını almak için çok ince ayarlı bir çalışma yaptıklarını söyledi.Trabzon Belediyesi'nin yapımını tamamladığı bir yolun açılış törenine k

Siyaset 09.01.2012, 12:10

Trabzon'da bir açılışa katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Trabzonspor'un hakkı olan şampiyonluk kupasını almak için çok ince ayarlı bir çalışma yaptıklarını söyledi.

Trabzon Belediyesi'nin yapımını tamamladığı bir yolun açılış törenine katılan AK Parti Trabzon Milletvekili ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, konuşmasının bir bölümünde Trabzon'un Türkiye için çok önemli olduğunu belirterek şunları söyledi: "Trabzon gülerse Türkiye güler. Trabzon kalkınırsa Türkiye çok büyük mesaj verir. Şimdi bizim hakkımız olan Trabzonsporumuz'un kupasını almak için de çok ince ayarlı bir çalışma yapıyoruz.

İnşallah hakkı olan Trabzonsporumuzun kupasını da Trabzonspor'un müzesine getireceğiz. Allah inşallah bunu bize nasip edecek"

Bayraktar bu sözlerinin ardından törene katılanlardan büyük alkış aldı, açılışın ardından bir grup Trabzonspor taraftarı da Bakan Bayraktar'a bordo - mavili kaşkol taktı.


Yorumlar (16)
ndogru 10 yıl önce
Başbakan feneri kurtarmak için kalın ayarlı çalışınca bizimkiler e de ince hakkımızı almak için ince ayarlı çalışmak kalıyor , başka ne yapabilirler ?
chona 10 yıl önce
Haklı iken haksız duruma düşme diye buna derim ben. Şu anda tüm basın bunu işlemeye başladı bile. Ne demek "ince ince ayar yapıyoruz"? Siz rakiplere nasıl malzeme veriyorsunuz sayın Bakan? Aziz Y. nin tapelerinden ne farkı kaldı demecinizin? Ben bu demecinizde art niyet seziyorum. Trabzonsporumuza hiçbir katkınız olmadığı gibi hakettiğimiz şeyi de alamamamız için tüm provokasyonu yapıyorsunuz.
egodem 10 yıl önce
Ne Sn. Bakanımızın ne de başka bir kimsenin ince ayarına ihtiyacımız yok. Hakkımız neyse o bizlere verilsin yeter. Trabzon insanı hakkından fazlasına riayet etmez. Bu böyle biline..
rıfat avşar 10 yıl önce
Biz trabzonsporlular çok garip bi topluluğuz aynı Türkiye gibi Türkiyenin Tsi olmak burdan geliyor kendi içimiz de birbirimizi yer dışarda tek yumruk oluruz ama son 6 aydır malum konularda taraflı basın eyyamci yönetici ve sahtekar yüzsüz köşe yazarları karşısında yönetim yalnız bırakıldı konuşan üç kişi var hatırladığım eski asbaşkan hacısalihoğlu ve erdoğan bayraktar ve serdar bali VE ŞANLİ TARAFTAR gerçek trabzonsporluları bu onurlu mücadelede bize katılmaya davet ediyorum herkez kendine yakışanı yapsın not:zor zamanda deve kuşu gibi kafasını kuma gömenler tarih ve taraftar sizi asla unutmayacak yanlış yoldan bi an önce çıkın ....
kozten 10 yıl önce
bu laf kupanın bize gelmesını imkansız yaptı malesef şimdi bunu kullanıcaklar. baksanıza adam birşey bulamadı şenol güneşin tesellisini dile getırdı. metris çaresız ama bizim bu boş konuşmalarımız bize silah olarak kullanılacak. al kupayı sonra çık söyle böyle yapınca kamuoyunda ters anlasılıyor, o takım mağdur edebıyatı yapıyor.
SUNGURASLAN 10 yıl önce
bu bakan kesinlikle ne zaman, nerede, nasıl konuşacağını bilmiyor. geçende belediye başkanı böyle konuşmuştu. resmen haklı olduğumuz davamızda bu 2 akp li siyasetçi sayesinde haksız görünmeye başladık. tüm medya bak "akp demek ki fb ye oyun oynamış" diyor. kendi ayağımıza kurşun sıktı bizim siyasiler.
k.alemdar 10 yıl önce
bekliyoruz hemde dört gözle, sampiyon olupta kupasini alamayan tek takim biziz dünyada, agzimizi acsak ceza yiyoruz, millet kupayi bir kenara birakmis, ahlaksiz is yapanlari aklamanin pesinde. beyler bu ülkede birde karadeniz bölgesi var ve bu bölgede trabzon adinda güzide bir kent var, ve bu kent de tc devleti sinirlari icinde, burayi yok sayamazsiniz.
inadina ts 10 yıl önce
burasi türkiye hemen lafi baska yere cekerler dolaysiyla söylemeden on defa düsünmek lazim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@