Kubilay Çiçek: "Çark etmekle kendinizle yarışıyorsunuz"

Deva Partisi Trabzon İl Başkanı Kubilay Çiçek'ten Salih Cora'ya cevap.

Siyaset 21.04.2021, 11:09
Kubilay Çiçek: "Çark etmekle kendinizle yarışıyorsunuz"

DEVA Partisi Trabzon İl Başkanı Kubilay Çiçek geçtiğimiz günlerde Ak Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora'nın Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan hakkında sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşıma karşı bazı açıklamalarda bulundu.

‘Bunlar Mesnetsiz Açıklamalar’

DEVA Partisi Trabzon İl Başkanı Kubilay Çiçek ''Sayın vekil Salih Cora sosyal medya üzerinden bazı mesnetsiz yorumlar yapmış, fakat bu konu hakkında pek bir araştırma yapmadığını görüyorum. Sayın vekilin genel başkanı ile görüşmesi zor olabilir ama haberleri biraz kurcalarsa kime, hangi görevlerin teklif edildiğini ve karşılığında hangi cevabın verildiğini görebilir.

‘Çark etmekte kendinizle yarışıyorsunuz’

Sayın Salih Cora sizin en büyük hatanız ilkeli olmayı, inatçılık ile karıştırmanızdır. 2013 yılında Türkiye Merkez Bankası brüt rezervleri 115 Milyar Dolar ile tarihinin zirvesinde iken Kanal İstanbul projesine bakış açınız ile bugün -49 Milyar rezerviniz var iken ki bakışınız aynı ise bunun adı en hafif tabiriyle inatçılıktır. Bugün ülkemizin yaşadığı bu büyük ekonomik krizde gündem ''Kanal İstanbul'' olmamalıdır. Partimizin siyasi uslubü gereği sataşmayı pek tercih etmiyorum. Fakat çark etmekte kendinizle yarıştığınızı da belirtmek istiyorum” dedi.
Ne Olmuştu?

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora sosyal medyada 'Kanal İstanbul' ile ilgili yaptığı paylaşımda Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'a ''Mesnetsiz'' ithamlarda bulunmuştu.


Kubilay Çiçek: "Çark etmekle kendinizle yarışıyorsunuz"Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
SALİH 6 ay önce
SALİH VEKİLİM SİZİN İÇİN AZ BİLE SÖYLEMİŞ. SİZ KİMSİNİZ NEREYE HİZMET EDİYORSUNUZ ANLAMIŞ DEGİLİM.
Karadeniz 6 ay önce
Kubilay kardeşim kusura bakma ama çarkçılık konusunda sizinle yarışmamız mümkün değil ,geriye dön bak ne dediğimi anlarsın dün ve bugün

Gelişmelerden Haberdar Olun

@