Kubilay Çiçek: ''Ankara'dan Start Veriyoruz''

DEVA Partisi Trabzon il başkanı Kubilay Çiçek açıklamalarda bulundu.

Kubilay Çiçek: ''Ankara'dan Start Veriyoruz''

DEVA Partisi Trabzon il başkanı Kubilay Çiçek Ankara'dan tüm ülkeye ciddi mesajlar verdiklerini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde 22 eylem planının kamuoyuyla paylaşılmasını tamamlayan DEVA Partisi, Ankara Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen “DEVA Türkiye’si” etkinliğinde gövde gösterisi yaptı.

2023 YILI DEVA TÜRKİYE'Sİ OLACAK

DEVA Partisi Trabzon İl Başkanı Kubilay Çiçek şunları söyledi;

“Binlerce insan salona sığmayınca salonun içi kadar insanın dışarda olduğunu gören Genel Başkanımız Ali Babacan önce dışardaki kalabalığa seslendi. Bu coşkulu kalabalığı görmek bizleri de heyecanlandırdı. Kalabalığın coşkusu kadar büyük çoğunluğunun gençler ve kadınlardan oluşması partimizin geleceği adına bizim doğru yolda olduğumuzun en büyük göstergelerindendi.

Etkinlikte genel başkan yardımcılarımızın hazırladığı videolarla eylem planlarını tanıtıldı. Her bir genel başkan yardımcımız kendi stantlarında gelen misafirlere parti politikalarımızı ve hedeflerimizi anlattı. Siyasete bu denli bilinçli ve bilgili bir kadroların olduğu bir parti ile başladığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Ankara'dan tüm teşkilatlarımız olarak seçim startını verdik ve 2023 Yılı Deva Türkiye'si olacak dedik.”

ENDİŞEYE MAHAL YOK GELİYORUZ

DEVA Partisi Trabzon İl başkanı Kubilay Çiçek; “Memur endişeli, geleceğini düşünen öğrenci endişeli, adalet bekleyen vatandaş endişeli, evine ekmek getiremeyen baba endişeli, kışın soğuğunda kombiyi açamayan anne endişeli, ışıklarını kapatan esnaf endişeli... Buradan, Ankara’dan tüm vatandaşlarımıza seslenmek istiyorum. Endişeye mahal yok! Annelerimizin evinin aşını, çocuklarımızın yarınlarını, esnafımızın ekmek parasını kurtaracağız. Biz buradayız, eylem planlarımızla emaneti teslim almaya hazırız.” ifadelerini kullandı.

Kubilay Çiçek: ''Ankara'dan Start Veriyoruz''

Kubilay Çiçek: ''Ankara'dan Start Veriyoruz''

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler