Koray Aydın'da Twitter'da

MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, sosyal paylaşım sitesi Twitter'ı etkili kullanıyor. 2 hafta önce Twitter hesabı açan Aydın'ı takip edenlerin sayısı 2 bine yaklaştı.  Sosyal paylaşım sitesi Twitter'ın rüzgarına MHP'li Koray Aydın da kapıldı. Kimisi g

Siyaset 05.02.2012, 11:41
 Koray Aydın'da Twitter'da

MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, sosyal paylaşım sitesi Twitter'ı etkili kullanıyor. 2 hafta önce Twitter hesabı açan Aydın'ı takip edenlerin sayısı 2 bine yaklaştı.

 Sosyal paylaşım sitesi Twitter'ın rüzgarına MHP'li Koray Aydın da kapıldı. Kimisi günlük gezilerini Twitter üzerinden paylaşıyor, kimisi de tabanına site üzerinden gönderdiği mesajlarla yön veriyor.

Aydın, zaman zaman duygu ve düşüncelerini paylaşacağını, yeni fikir ve düşüncelerden istifade edeceğini, bu mecrada sadece bir vekil olarak değil, aynı zamanda bir vatandaş olarak yer alacağını söyledi. Aydın, Twitter'da katıldığı TV ve programlarını seçmenlerine duyuruyor.

Takipçilerinin sorularını yanıtlayan ve her fırsatta "Twitter"ı tartışmak amacıyla da kullandığını ifade eden Aydın, günde 2 saatini sosyal paylaşım sitesi Twitter'a ayırdığını ifade etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@