Koray Aydın adaylığını açıkladı

MHP’nin 4 Kasım’da yapılacak büyük kongresinde Devlet Bahçeli’nin koltuğu için değişim rüzgarı başladı. MHP Trabzon milletvekili ve Bayındırlık eski Bakanı Koray Aydın, Genel Başkanlık için kararını verdi. Koray Aydın bugün saat 13.00’de kararını açıkladı

Koray Aydın adaylığını açıkladı
banner432

MHP’nin 4 Kasım’da yapılacak büyük kongresinde Devlet Bahçeli’nin koltuğu için değişim rüzgarı başladı. MHP Trabzon milletvekili ve Bayındırlık eski Bakanı Koray Aydın, Genel Başkanlık için kararını verdi. Koray Aydın bugün saat 13.00’de kararını açıkladı.

Türkiye’nin birçok il ve ilçesini gezerek MHP delegeleriyle buluşan Aydın, 4 Kasım’daki kurultayda Bahçeli’ye rakip olacak.

1.20120901174635.jpg

Aydın bugün saat 13.00’de, Ankara’nın en büyük salonu olan Anadolu Gösteri Merkezinde adaylığını açıklayacak. Son iki ay içinde çok sayıda il ve ilçeyi gezerek “Sonradan değil şimdi” sloganı ile Genel Başkan adaylığı sinyali veren, Aydın, nabız yokladı. Sonuçta da adaylık için kararını verdi.

Zıpkın gibi MHP

Koray Aydın’ın bugün, geniş katılımlı bir toplantıyla MHP Genel Başkanlığı’na adaylığını açıklayacağı duyurdu. Gittiği illerde 2014 yerel seçimlerini işaret eden Aydın, “Formda, sahada zinde, zıpkın gibi bir MHP olursa yerel seçimlerde başarılı bir sonuç alırız. MHP’nin en fazla önem vermesi gereken seçimlerden biri önümüzdeki mahalli seçimlerdir ve mutlaka başarılı bir organizasyonun inşa edilmesi lazım” dedi.

1.20120901174800.jpg

Aydın, Genel başkan adaylığı konusunda ise “Bizim yapmaya çalıştığımız kişisel bir iş değil. İnsanlarımızı irade koymaya teşvik ediyoruz. Bunun sonra olma şansı yok çünkü Türkiye makas değiştiriyor.

1.20120901175436.jpg

MHP bu dönemin temel dinamiği olup olmamaya karar verecek. MHP’yi kurumsal bir kimliğe kavuşturacağım.

Kişi inisiyatifinin ortadan kalktığı, kuralların hakim olduğu bir sistem kuracağım. Gençlik Kollarını, Kadın Kollarını kuracağız” dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
borazan
borazan - 7 yıl Önce

koray başkan arkandayız...koray başkan erdoğan süleyman soylu yu karşına çıkarabilir trabzonlu diye dikkat oyuna gelmeyelim..

ADIL
ADIL - 7 yıl Önce

Trabzondan böyle bir genel başkanın çıkması Trabzonumuz için çok önemli bir olay.Siyasette Trabzonun üst düzey yeri olmalı.

storm
storm - 7 yıl Önce

Trabzon dusmani hukumete karsi Trabzon un oz evladi Koray Aydin icin birleselim. Ben MHP li degilim ama hemserim icin MHP ye oy verecegim. Bu kadar Rize dukaligi yeterrrrrrr

öksüz
öksüz - 7 yıl Önce

Yolun açık olsun

borazan
borazan - 7 yıl Önce

ALLAH(C.C) yardımcın olsun yolun açık olsun...adamın has ı has ı koray başkan.. oylar artık koray başkana hemşerilerim..trabzon un başbakan çıkarma vakti gelmiştir

zevla
zevla - 7 yıl Önce

Ben bu satırlarımı Suriyenin Halap şehrine bağlı Azaz kasabasından yazıyorum. Bana bugün doping oldu hemşerimin Genel Başkan adayı olması. Yolun açık olsun Ülkücülerin kara sevdalısı. Sonuna kadar MHP. gerisi fasarya.

atalay
atalay - 7 yıl Önce

Allah herşeyin hayırlısını nasip eylesin yolun ve yolumuz açık olsun...

borazan
borazan - 7 yıl Önce

koray başkan oylar sana


banner421