Kılıçdaroğlu'nun 3 yeni adresi

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Suriyeli mültecileri ziyarete Hatay'a gidecek misiniz?' sorusuna, "Hatay'a da gideceğim. Gaziantep'e de gideceğim. Kilis'e de gideceğim." dedi.Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal K

Kılıçdaroğlu'nun 3 yeni adresi
banner432

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Suriyeli mültecileri ziyarete Hatay'a gidecek misiniz?' sorusuna, "Hatay'a da gideceğim. Gaziantep'e de gideceğim. Kilis'e de gideceğim." dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Güney Afrika'ya gitmek üzere İstanbul Atatürk Havalimanı'na saat 22:30'da geldi. Havalimanında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, Güney Afrika'ya Sosyalist Enternasyonal'in genel kuruluna katılacaklarını söyledi.

Basın mensuplarının Hatay'a gitmeyi düşünüyor musunuz ? sorusu üzerine, Kılıçdaroğlu, "Hatay'a da gideceğim. Suriye'ye de gideceğim. Kilis'e de gideceğim." şeklinde cevapladı.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu, İstanbul'da yaklaşık 2 saat kaldıktan sonra saat 00:50'de Güney Afrika'ya uçacağı belirtildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ccc inci ccc
ccc inci ccc - 7 yıl Önce

Hatay-kilis-antep oradan hakkari derken bir bakmışsın ülkeyi dönmemek üzere terketmişsin.

essuare
essuare - 7 yıl Önce

sen önce kendi adamına bak adamım sen antepe gittinmi acaba.ama olsun az kaldı maraz kaldı merak edme.

AHMED KARAKAYA
AHMED KARAKAYA - 7 yıl Önce

asıl bahçeli gidermi onu araştırın

banner421