Kılıçdaroğlu'ndan şehit yorumu

 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “En büyük acı, Mehmetçiklerin şehit olmasının yüreklerimizi dağlayan acısıdır. En büyük acı evlat acısıdır” dedi.  CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Afyonkarahisar’da meydana gelen patlama sonrası 25 askerin şehit

Kılıçdaroğlu'ndan şehit yorumu
banner432

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “En büyük acı, Mehmetçiklerin şehit olmasının yüreklerimizi dağlayan acısıdır. En büyük acı evlat acısıdır” dedi. 

 

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Afyonkarahisar’da meydana gelen patlama sonrası 25 askerin şehit olması dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada, şehitlere rahmet, yaralı askerlere acil şifalar dileyerek, “Şehitlerimizin aileleriyle Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve Türkiye’ye başsağlığı diyorum” dedi.

 

En büyük acının evlat acısı olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, mesajında şunları kaydetti:

“En büyük acı Metmetçiklerimizin şehit olmasından duyduğumuz acıdır. Genelkurmay Başkanlığı’nın yaptığı açıklamaya göre, 25 Mehmetçik Afyonkarahisar’daki patlamada şehit oldu . Acıların en büyüğü olan bu acı yüreğimizi dağlıyor. Bu büyük acıyla yüreklerimizi dağlayan şehit Mehmetçiklerimize rahmet, yaralı askerlerimize acil şifa, şehitlerimizin aileleriyle, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve milletimize, Türkiye’ye başsağlığı diliyor, yaralı askerlerimizin ailelerine de geçmiş olsun dileklerimizi sunuyorum.”

 

“BASIN TOPLANTISI İPTAL EDİLDİ”

Öte yandan, Afyonkarahisar’daki patlamada 25 askerin şehit olması nedeniyle CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç’un Başbakan Erdoğan’a “Belgeli yanıt” vereceği bugünkü basın toplantısı da iptal edildi.

 

Bu arada Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç ile CHP Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil ve CHP milletvekillerinden oluşan bir heyetin Afyonkarahisar’a giderek taziyede bulunacağını ve temaslar yapacağını belirtti.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
kutbay
kutbay - 7 yıl Önce

Senin konuşabilmen için eski Diyarbakır baro başkanını gnel başkan yardımcılığından, hemşehrin Hüseyin'i de partiden uzaklaştırmak zorundasın. Zaten inandırıcılığın zayıf; kimse seni ciddiye almaz.

alper ağa
alper ağa - 7 yıl Önce

en az sende bdp kadar suçlusun kemal kılıçdar

banner421