7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Kazanamayan AKP Adayı Ağladı

AKP'nin Erzurum'da kazandığı 6-1'lik zafer için İl Başkanlığı'nda düzenlenen toplantıda, seçimi kaybeden Recep Tayyip Erdoğan'ın askerlik arkadaşı Öğretmen Ahmet Er gözyaşlarına hakim olamadı.Cumhuriyet Caddesi'ndeki AKP İl Başkanlığı'nda düzenlenen tören

Siyaset 23.07.2007, 19:49 05.09.2018, 13:52
Kazanamayan AKP Adayı Ağladı


AKP'nin Erzurum'da kazandığı 6-1'lik zafer için İl Başkanlığı'nda düzenlenen toplantıda, seçimi kaybeden Recep Tayyip Erdoğan'ın askerlik arkadaşı Öğretmen Ahmet Er gözyaşlarına hakim olamadı.

Cumhuriyet Caddesi'ndeki AKP İl Başkanlığı'nda düzenlenen törende milletvekili seçilen Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Muzaffer Gülyurt, Fazilet Dağlı Çığlık, İbrahim Kavaz, Saadettin Aydın, Muhyettin Aksak birer konuşma yaptı. AKP'nin 7'nci sırasında yer alan ve seçimi kaybeden eski Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Er ise, konuşması sırasında gözyaşlarını tutamadı. En çok alkışı alan Ahmet Er, güçlükle yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Bu partide hizmet yapmak bizler için bir şereftir. Biz bu şerefe nail olmak için, partimiz kurulduğundan beri, gece gündüz demeden birlikte koşuyoruz. Sevindiğimiz, millet iradesi hakim oldu. Bu ülkede demokrasiyi, milletin iradesini kesmek isteyenlere dün bu millet cevabını verdi. Hamdolsun 340 milletvekiliyle tekrar bu millet güven tazeledi.

Ben sizlerle şunu paylaşmak istiyorum. Bu yolda bizler birer neferiz. Seçilmişiz, seçilmemişiz çok önemli değil. Önemli olan milli iradenin devam etmesi. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi, bu partiye gece gündüz bizlerle beraber koşuşturup, gönül verip çalışan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Özellikle şunu diyorum, hepinizden Allah razı olsun.'' Son cümlede sesi titreyen ve gözyaşlarını tutamayan Ahmet Er, oturduğu yerde gözlüklerini çıkararak gözünden akan yaşları sildi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@