banner539

banner526

banner533

banner513

Karayalçın Trabzon etkinliğinde

CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Karayalçın, Trabzon'un kültürel, folklorik, yöresel ürün ve yiyeceklerinin satış ve tanıtımının yapıldığı etkinliğe katıldı. Karayalçın, Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) düzenlenen ''Trabzon Buluşması'

Siyaset 22.02.2009, 20:10
Karayalçın Trabzon etkinliğinde
CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Karayalçın, Trabzon'un kültürel, folklorik, yöresel ürün ve yiyeceklerinin satış ve tanıtımının yapıldığı etkinliğe katıldı.

Karayalçın, Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) düzenlenen ''Trabzon Buluşması'' etkinliğinde ürün ve yiyeceklerin yer aldığı stantları gezdi.

Organizasyonu heyecanla beklediğini ve başarılı bulduğunu söyleyen Karayalçın, stantların Trabzon'a özgü ürünler ve kente özgü danslarla renklendiğini ifade etti. Karayalçın, organizasyonu yapanları ve stantlarla katılanları kutladı.
Yorumlar (6)
ycolakoglu 12 yıl önce
ankarada seçim var adam geziyo ne miting ne acıklama ankarayı hak etmıyor.
funda 12 yıl önce
zahmet etmiş.ankara'da sn.karayalçın'a oy yok
polatmurat 12 yıl önce
Daha önce acaba böyle bir etkinliğe gittimi sayın karayalcın. Bunların hepsi seçim arefesinde oy toplamak için yapılan şeyler. Bu şeklde yaparak oy toplanmaz.
Mustafa Celik ACISU 12 yıl önce
sayin arkadaslarbu düsüncelerden dolayi hala 15 yil geride sayiyorsunuz sizlere iran gibi seriat yönetimi haktir sosyal demokrak olmak bir ayricaliktir bol arastirmalar.
Ankara Cats 12 yıl önce
Seçim öncesi hep aynı şekilde insanlar arasına karışıp iyi görünerek oy istenmez.Sayın Gökçek yeniden hizmet için tekrar gelecek.
Deryalım 12 yıl önce
Sayın Karayalçın seçim öncesi gezerek gülüceükler dağıtarak oy istenmez.Yeniden hizmet için Ankaralı başkanını her zaman olduğu gibi Gökçeki seçecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@