alexa metrics

banner536

banner572

İYİ Partili Dervişoğlu’dan MHP’li Durmaz’a cevap

İYİ Partili Müsavat Dervişoğlu, MHP’li Sadir Durmaz’ın Trabzon’daki açıklamalarına cevap verdi.

Siyaset 28.11.2021, 15:39
İYİ Partili Dervişoğlu’dan MHP’li Durmaz’a cevap

İYİ Parti İzmir Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadri Durmaz’ın Trabzon’da yaptığı açıklamalara cevap vererek “sen İYİ Parti’ye dil uzatacağına, neyin numunesi olduğunu hatırla” dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Trabzon’da bir otelde gerçekleştirilen "Adım Adım 2023, İl İl Anadolu" temalı programda açıklamalarda bulundu. 

Durmaz’ın İYİ Parti ve Genel Başkan Meral Akşener hakkındaki sözlerine cevap veren Dervişoğlu, “FETÖ’nün kaset tuzağıyla önündeki 1.sıra adayı istifa ettiği için Yozgat’tan milletvekili seçilen ve yardımcılığını yaptığı Genel Başkan Yrd. yine aynı FETÖ tezgahıyla görevinden çekilince Gn.Bşk.Yrd olan Sadir Durmaz, sen İYİ Parti’ye dil uzatacağına, neyin numunesi olduğunu hatırla. Fetö’nün kirli tezgahlarından hiç kimse senin kadar yararlanmamıştır. Oturduğun koltuğu ve taşıdığın sıfatı o alçakların hain kumpaslarına borçlusun. Seni pak vicdanlı, açık alınlı Trabzonlu hemşehrilerimizin tertemiz vicdanlarına havale ediyorum” dedi.

Sadir Durmaz'ın açıklamaları için resme tıklayın

İYİ Partili Dervişoğlu’dan MHP’li Durmaz’a cevap


Yorumlar (2)
SUKENARLI 2 ay önce
Trabzon eski ipek yolu üzerindedir. Bu yoldan çok sürüler geçmiştir.
O k u r 2 ay önce
Müsavat zırvalamışsın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@