İYİ Parti’den AK Parti’li Dilekoğlu’na cevap

İYİ Partili Beytullah Kudu AK Partili hasan Dilekoğlu’nun açıklamalarına cevap verdi.

İYİ Parti’den AK Parti’li Dilekoğlu’na cevap
banner432

Haber61 – Haber Servisi – İYİ Parti Trabzon Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı Beytullah Kudu, AK Parti Trabzon İl Yönetim Kurulu Üyesi hasan Dilekoğlu’nun açıklamalarına cevap verdi.
Kudu yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;
İçişleri Bakanı'nın bir belediye başkanının peşinde il il gezmesini anlayan, aklı alan AK Parti İl Başkanvekili Hasan Dilekoğlu, Bakana bir vatandaşın gösterdiği tepki üzerinden hem partimizi hem de İl Başkanımız Sn.  Azmi Kuvvetli'yi hedef alan açıklamalar yapmıştır..

Açıklamada millet adına bir fayda, insan adına bir mantık ve lisan adına bir tutarlılık aradık.. Tatmin olacağımız bir kelam, bir selam bulamasak da kamuoyuna olan itibarımızdan, kamuoyundaki intibamızdan dolayı cevap vermek durumundayız..

Milletimiz bilmeli ki ; destursuz, düstursuz ancak ayıp örtme, aklanma, bir yerlere yaranma, yedek bırakılmaktan sıkılma, can havliyle sahaya atılma ve son çırpınışlar olarak sahiplerinin sesi olmaya çalışanlar bizi asla ilkesiz siyaset zeminine çekemeyeceklerdir..

İYİ PARTİ olarak kesinlikle yeni bir siyaset düzlemi getireceğiz, duruşumuzu muhafaza edeceğiz..

Açıklama yapan Sn. Dilekoğlu'na sormak isteriz;

Dün fetöcülükle itham ettiğiniz Bülent Arınç saraya taşınınca sesiniz çıkabildi mi..?

Memleketine gelen Millet İttifakı'nın adayını eleştirdiniz, peki sizin adayınızın eline tutuşturulan kağıttan Diyarbakır’da  kürtçe açıklama yapmasını yorumlayabildiniz mi..?

Adıyamanlı olan Esenler  Belediye  Başkanına sessizliğinizi anladık ancak Rizeli olan TOBB Başkan yardımcısı Kopuz'un pontus benzetmesine sessiz kalmanızı siz anlayabiliyor musunuz..?

Partinizin Öcalan ile tekrar mektuplaşma sürecini başlatmasını ve bu mektuplarla HDP seçmenini sizin lehinize hareket ettirme uğraşını görebildiniz mi..?

Bir eğitimci olarak İYİ PARTİ'ye ip demekteki kelime oyununuzu görmezden gelebiliriz ancak biz iyilik kervanını yürütürken kimlerin ne dediğini, bize nasıl hitap ettiklerini umursamazdan geliyoruz.

Milletin derdi geçim.. Milletimizin derdi Ordumuza yapılan operasyonlar.. Eğitim sistemsizliği.. İtibar kaybettirdiğiniz ülkemiz.. satılan fabrikalar.. biten üretim..

Ancak milletimiz müşteri olsun. Bu vatan sahipsiz değil.

Biz, her türlü zorluğun üstesinden gelecek, ülkeyi yeniden ayağa kaldıracak kadrolarla iktidara geliyoruz.

Her geçen gün daha çok insanın umudu olmaya daha çok vatandaşımızın güvenini kazanmaya devam ediyoruz..

Atılan iftiralar konusunda savunma yapmayı bile zul görüyoruz..

Zaruretimiz, her geçen gun artan yıkıma dur demektir..

Gelin,  ülke adına ve millet adına ne yapabilirizi konuşalım.

Her partide ülkenin yeniden inşasına katkı sunacak iyi insanların var olduğuna inanıyoruz. Millet ve memleket derdi olan her partideki bu iyi insanların buluşma noktası olmaya,millete fayda sağlayacak her bireyle istişare yapmaya ve birlikte güçlü bir TÜRKİYE yaratmaya varız.  Bunun mücadelesindeyiz..

Milletimiz bunu görüyor ve muteber kimliği olmayan kişilerin itibarsızlaştırma operasyonlarına gülüp geçiyor..

Tekrar söylüyorum.. İYİ PARTİ ülkesi için fikri,  korkusu, gayreti olan bütün iyi insanların  buluşma noktasıdır..
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alemdarlı
Alemdarlı - 4 ay Önce

İyi parti neden kuruldu amaç felsefe ne chp ye su taşımak mı hani kaç tane belediye kazandınız Trabzonda chp ile ne kadar oy aldınız hayatınız film birde çıkmış orda konuşuyorsunuz gidin istifa edin boşuna koltuk işgali yapmayın birde parti diye ortalıkta geziniyonuz

banner472