“İstişare ederek birlikte çalışacağız"

STK temsilerini ziyaret eden AK Parti Akçaabat Belediye Başkan Aday Adayı Üçüncü çalışmalarını sürdürüyor.

“İstişare ederek birlikte çalışacağız"
banner432

AK Parti Akçaabat Belediye Başkan Aday Adayı Murat Üçüncü esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin yanı sıra Sivil Toplum Kuruluşlarını da ziyaret etmeye devam ediyor.

Akçaabat Trabzon Söğütlü ve Mersin 1 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Abdullah Sevim, Akçaabat Ziraat Odası Başkanı Hikmet Eyüpoğlu ve Akçaabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Sivrikaya’yı ziyaret eden Üçüncü, STK’ların yerel yönetimlerde çok önemli bir yeri olduğunu belirtti. Çalışmalara tüm hızıyla devam ettiklerini ifade eden Üçüncü, “Akçaabat’ımızın paydaşlarını kısa bir süre içerisinde ziyaret ederek istişare etmek istiyoruz, bu yönde çalışmalarımız devam ediyor” dedi. 

“İstişare ederek birlikte çalışacağız"

DOĞRU YOLDAYIZ 

Akçaabat’a faydalı olmak isteyen herkesin düşüncelerine saygı duyduklarını ifade eden Üçüncü, “Ortak akıl her zaman önemlidir. Hele ki bu yerel yönetimde ise daha da önemlidir. Akçaabat’ımızın kıymetli STK temsilcileriyle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyor ve bundan sonra yapılabilecekler üzerine de görüşlerimizi belirtiyoruz. Akçaabat’ın kalkınması da gelişimi de değişimi de birlikteliğimiz sayesinde olacaktır. Seni beni yok Akçaabat’ı var ve biz varız. Bizlik şuuruyla Akçaabat’ımıza katkı sağlayacağız. Ziyaretlerimiz güzel ve verimli geçiyor. STK başkanlarımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Her biri Akçaabat’ımız için gayret ve çaba gösteriyor. Onların bu gayret ve çabalarını gördükçe Akçaabat için yapmak istedikleri projeleri dinledikçe umutlanıyor, doğru yolda olduğumdan emin oluyorum.” diye konuştu.

“İstişare ederek birlikte çalışacağız"

“İstişare ederek birlikte çalışacağız"

“İstişare ederek birlikte çalışacağız"
 

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 11:22

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kanfe
Kanfe - 8 ay Önce

Seçim zamanı esnaf vatandaş vb. Ziyaret seçim bitti esnaf ve vatandaş vb. ziyaretler rafa kalkıyor taki bir daha ki seçime kadar. Bu yazdığım bütün partiler için geçerli

Efe Ay
Efe Ay - 8 ay Önce

STK lar bunlardan ibaret değil. Diğerleri nerde.

SIRADAKİ HABER

banner204

banner443