İşte AK Parti'nin meclis üyeleri

AKP Merkez İlçe Belediye Meclis Üyeleri Asıl üyeler 1- Ergin Aydın 2- Nusret Onur 3- Fahrettin Aksoy, 4- Nejdet Kıran Yazıcı 5- Necip Sevinç 6- Mustafa Beyazlı 7- Saadet Çoban 8- Seyfullah Kınalı 9- Yusuf Yazıcı 10- Halil İbrahim Demirtaş 11- Hüseyin Tura

Siyaset 17.02.2009, 20:34
İşte AK Parti'nin meclis üyeleri

AKP Merkez İlçe Belediye Meclis Üyeleri

Asıl üyeler

1- Ergin Aydın
2- Nusret Onur
3- Fahrettin Aksoy,
4- Nejdet Kıran Yazıcı
5- Necip Sevinç
6- Mustafa Beyazlı
7- Saadet Çoban
8- Seyfullah Kınalı
9- Yusuf Yazıcı
10- Halil İbrahim Demirtaş
11- Hüseyin Turan
12- Eyüp Kitapçı
13- Sezgin Yılmaz
14- Temel Hatipoğlu
15- Hüseyin Canım
16- Fehmi Şişmanoğlu
17- Yavuz Karaismailoğlu
18- Turan Terzi
19- Muhammet Keleş
20- Ahmet Sarıalioğlu
21- Sebahat Kadimoğlu
22- Süleyman Doksan
23- Melike Keleş
24- Adnan Kalaycı
25- Ayfer Cihan
26- Nemci Keskin
27- Numan Yurduseven
28- Lütfi Atasoy

Kontenjanlar:

Nejdet Albayrak

Necati Armutçu

Nihat Demir


Merkez İlçe İl Genel Meclisi Üyeleri

Asıl üyeler

1- Haydar Revi
2- Arzu Yalçınalp
3- Ömer Tosun
4- Selahattin Çavdar
5- Hasan Yılmaz
6- Halil Kılıç
7- Nihat Yılmaz

Yorumlar (8)
veRSACE 12 yıl önce
Malesef Ak Parti çok kötü yönetiliyor.Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyacağımız şu günlerde kendi değerlerini dışlayıp ithal adaylar bularak teşkilattta bölünmelere neden oldular.Küçük olsun benim olsun anlayışı oldukça hakim.Sorarım size Muhammet Balta amca oğlu yerine başka birisini aday koysa Parti adına daha iyi olmaz mıydı? Ama nerde o kafa!
arsinli kız 12 yıl önce
parti kurulduğundan beri teşkilatta olan isimler değilde yeni gelenler listeye ilk sıradan girmiş biraz tuhaf bi durum bazı arkadaşlarımızında hakkı yendi burda biraz adil olunsa daha iyi olur
alkatras 12 yıl önce
10 dan sonraki meclis üyelerinin hangini tanıyoruz. Bu şu demek herhalde 10 dan sonrasını şeçmeyin mi? Bu partiyi trabzon da kim yönetiyor. Kim baltalıyor. Teknik eleman yetersizliği görülüyor. Ne kadar muhasebeci varsa yazmışlar..İstemesekte Hayırlı olsun volkan başkan ne varsa sende varrrrrrrr..
bykudu 12 yıl önce
evet yine gorultuki siyaset anlaşılması guç bir sahne.oynatan oynayan oyuncu derken yeni bir kavram çıktı oynatılan.yani altadılan.çok kişi tanıyorum bu listeelrde adı olmayan.ya da soz verilipte altadılan.hatta bir onceki seçimde akp muhalifi olup şimdi akp listesinde adı olan.yani kendi araalrında bir rant kavgası devam ediyor.saygılar ama seçim sonucunda yanılanlar yanıltanlar ve gene altadılanalr ortaya çıkacaktır.
ÇIRPINIRDIKARADENİZ 12 yıl önce
AKP belediye meclislistesine bakılınca yine eş dost ahbap ilşkisiyle vede belli kişiler tarafından yapıldığını görüyoruz.sayın bakan,il ve ilçe başkanı bir araya gelmiş liste yapmış usulende adet yerini bulsun diye gümrükçüğoğlunuda yanlarına almışlar. bu liste trabzonda oy almaz . olmadı gümrükçüğoğlu olmadı, diri durun diri,eğilmeyin bükülmeyin be şehir sizi kısa zamanda kabullendi fakat başkalarının kuklası olmayın.biz beklerdikki trabzonu kucaklayan bir liste oluşturun ama yapamadınız. sonra kaliteli ehliyetli kişilerden ekip kuracagım dediniz , ne oldu bir kaç kişi hariç liste perişan vaziyette ,olmadı gümrükçüoğlu olmadı, bu liste size yakışmadı, inşaallah bu tüm olumsuzluklara rağmen seçimi siz alırsınız. şehrin size ihtiyacı var.
hancı 12 yıl önce
Sayın başbakanın bir an evvel muammet baltanın görevine son vermesi lazım insanları kandırmanın bır manası yok.veya bu lısteyı yapan kım ıse Muhammet balta trabzonda tutmadı.butun teskılatlar bunu bılıyor.
haber hakkı 12 yıl önce
Yaaaa arkadaşlar

listeyi siz yapsaydınız bari belki burda böyle yorum yapmazdınız:))) Herkesin beğeneceği liste yapımı henüz doğmadı. Birde meclis üyelerini aşağılamak gibi algılanmasın ama önemli olan BELEDİYE BAŞKANIDIR.
NESNEL 12 yıl önce
sivas'a stadı toki'ye yaptırtıyorsunuz,trabzon'da ise mazeret sıralıyorsunuz.ama bir şeyi unutuyorsunuz ki seçimden sonra hatırlayacaksınız.bu şehirde ts'ye oy veren çok seçmen var.tavsiyem:atın stadın temelini kazanın seçimi.farkı ts yaratır hepiniz aynısınız çünkü....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@