7m

7m

hyundai

İmamoğlu'nu kızdıran PKK sorusu: Senin beynin tutulmuş

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na bir vatandaş , "Ben Reis sevdalısı bir kişiyim. PKK'lıları İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde işe mi aldınız, medya da böyle haberler var" diye soru sordu. İmamoğlu ise, "Türkiye'de bir belediye PKK'lıyı işe alacak da benim devletim nerede, niye gelip tutuklamıyor onu. Senin beynin tutulmuş" cevabını verdi.

Siyaset 17.12.2021, 20:59 17.12.2021, 21:13

Kayseri'de düzenlenen CHP Belediye Başkanları Çalıştayı için kentte bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, cuma namazını Hunat Camii'nde kıldıktan sonra 27 Mayıs ve Kazancılar çarşı esnafını ziyaret etti.

"PARA POLİTİKASINDA BİRİNCİ TEMEL KURAL GÜVEN"
İmamoğlu, esnafın talep ve sıkıntılarını dinledi. Bir esnafın "Sonumuz ne olacak" sorusuna İmamoğlu, "Döviz dediğin şey asrın para politikasıdır. Para politikasında birinci temel kural güven. Yüzde 80- 90 oranındaki ürünlerin çoğu ithal ise dövizi frenleyeceğim diyemezseniz. Türkiye'de yaşanan en büyük sorun yönetememe sorundur. Ben ailem nedeniyle esnaflık yaptım. İşletmeyi açarken aldığın mal, hesaplar, kasaya koyacağın insan. Her şeye titiz davranırsın. Ülkeyi, ekonomiyi yönetecek insanı seçerken her yönü ile araştıracaksın. En doğru insanı oturacaksın. Şu an ülkede böyle bir sorun var" dedi.

PKK SORUSUNA SERT TEPKİ: SENİN BEYNİN TUTULMUŞ
Şekerleme üzerine işletmesi bulunan bir esnaf ise İmamoğlu'na, "Ben Reis sevdalısı bir kişiyim. PKK'lıları İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde işe mi aldınız, medya da böyle haberler var" dedi. İmamoğlu ise "Türkiye'de bir belediye PKK'lıyı işe alacak da benim devletim nerede, niye gelip tutuklamıyor onu. Senin beynin tutulmuş" cevabını verdi.


Yorumlar (8)
Akcaabatlilar 5 ay önce
bakara ayeti algisi,pkk algisi,ezanlar susmaz algisi ,.,.,.,.,.,.,..diye diye diye bu halka yagi 140 dan,eti 70 den,sütü 14 den,ekmegi 3 den,dolari 17 den euroyu 19 dan yerlestirmeye devam ediyorlar,piyasada kalmis birkac makarnacida önüne gelen muhalefete salakca,aptalca iftirlarla itham etmeye caliysiyor.Yakinda makarnada bulamayacak.
aa 5 ay önce
doğru demiş
desteptul.... 5 ay önce
pkk ile is birligi yapan reisi .
bu sevdalik Turkiye sevdaliligi degil . resis sevdaliligi .
Imam Nuri 5 ay önce
Sayin Imamoglu Sizi yıpratmaya calisiyorlar bu oyuna gelmeyin.
Cevabiniza şapka cikariyorum.Durusuna,Gülüsüne,Adamligina hayranım .
Hemsehirlim .
antikus 5 ay önce
bir kimseyi baska birisini övecem diye aklinca sikistirmaya calismadan önce!! b senin taptigin herifin imamogluna cemkirdigin konuyu bir sor!! mesela oslada kimlerle görüstünüz? ve konustugunuz vatan hainlerine neyin karsiliginda hangi tavizleri verdiniz?? dolmabahcede terörist dediklerinle antlasmayi babanizmi imzaladi?? pkk ile görüsen namerttir biz öyle namert serefsizlerden degiliz , ispatlayamayan serefsizdir deyip görüsen arlkadaslari ben görevlendirdin sikayeti olan bana gelsin diyen kisiyi savunan kalkmis imamogluna pkk üzerinden baski yapacak?? lan daha dün haburda karsiladiginiz pkk lilara yedirdikleri lahmaciunlarin parasini bile sana ödettilöer tescilli enayiler uyanin uyanin...
Tonyalilar 5 ay önce
bravo kardes.
salih 5 ay önce
BAKALIM DEDİĞİN GİBİ Mİ OLACAK. SOYLU NUN DEDİĞİ Mİ...
adnan 5 ay önce
tayyibi..imam..oglundan...baska..kimse..koltuktan...indiremez...kilictar.oglu..falan..filen...tayyibe...ancak...oltasina..yem..olurlar...gercek...bu...bunu..bilen...akp...hedifi...imam..oglunu..durdurmak...gerisi...zaten...yemlik

Gelişmelerden Haberdar Olun

@