banner518

İmamoğlu o vaadini hayata geçiriyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, seçim sürecinde verdikleri vaatlerin gerçekleşmeye devam ettiğini belirterek, "30 bin İstanbullu üniversite gencimize eğitim yardımına başlıyoruz." açıklamasında bulundu.

Siyaset 22.11.2019, 11:19
İmamoğlu o vaadini hayata geçiriyor

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun danışmanı Murat Ongun, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Tüm vaatler bir bir hayata geçiyor" dedi.

İsrafa son verildiğini, süt dağıtımına başlandığını, kreşlerin yapıldığını ve ulaşım projelerinin gerçekleştirilip bursların hazır hale getirildiğini kaydeden Ongun, "30 bin İstanbullu üniversite gencimize eğitim yardımına başlıyoruz." açıklamasında bulundu.

İMAMOĞLU'NUN VİDEOSUNU PAYLAŞTI
#İstanbulKazanıyor etiketiyle paylaşımda bulunan Ongun, ibbTV tarafından hazırlanan ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun "30 bin İstanbullu üniversite gencimize eğitim yardımına başlıyoruz" duyurusunu yaptığı anla başlayan videoyu paylaştı.

İmamoğlu'nun danışmanı duyurdu: 30 bin İstanbullu üniversite öğrenisine yıllık 3200 TL burs verilecek
EĞİTİM YARDIMI
ibbTV'nin İstanbullu gençlerle röportaj yaptığı videoda, gençlerin, İBB'nin üniversiteli öğrencilere yapacağı burs hizmeti hakkındaki görüşleri yer aldı. Videoda, burs hizmetine başvurunun detayları da anlatıldı.

6 VAADİNDEN İKİNCİSİNİ GERÇEKLEŞTİRİYOR
İmamoğlu, burs vaadi dışında 6 seçim vaadi arasında bulunan süt vaadini geçtiğimiz haftagerçekleştirmişti.Proje kapsamında, ilk etapta İstanbul genelinde aylık 750 bin litre süt dağıtılacak. Bu hizmetten İBB'den sosyal destek alan ailelerin 3-6 yaş arasındaki çocukları yararlanabilecek. Haftada çocuk başına 2 litre süt verilecek. Bir litrelik UHT sütler ailelere çocuk sayısına göre aylık ya da 15 günlük süreler içerisinde teslim edilecek. Dağıtımlar ise İBB ekipleri tarafından gerçekleştiriliyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (10)
adnan 7 ay önce
trabzonda tanjat tan bostepe gorunmuyor sehrin guzelligi betona teslim cirkin ve altinda 100lerce araba halk zehir soluyor genc yasta oluyor imam oglu hayat uzatiyor trabzon belediyesi zehir satiyor
hakkı61 7 ay önce
Cahil bilmez konuşur.... İmamoğlunun Trabzonspora yaptığı katkının 10 da birini sen yapta görelim. bilip bilmeden konuşmayın lütfen.
ahmet 7 ay önce
adam trabzonlu ülkenin en büyük kentini yönetiyor. Haberinin sıkça olması için daha ne olması gerekir? Ayrıca adam Trabzonspor yöneticiliği dahi yapmış hala ne diyosunuz. Siyasetin gerektirdiğini yapmayan bir tane siyasetçi mi var tabiki onların maçına da gidecek. Ön yargılarınızdan bir kurtulun artık
Kardas 7 ay önce
Uzaktan davulun sesi hoş geliyor. Bu kadar İmamoğlu diyorsunuz adamın kendi memleketine gram katkısı yok. İstanbul takımlarını tutuyor, bizim İstanbul’daki hangi macımıza geldi. Bu kadar İmamoğlu sevgisi haberi neden yapılıyor anlamıyorum. İstanbulda daha doğru dürüst bir yatırımı yok.
halim demir 7 ay önce
En büyük seçim vaadi olan Cemaatlere derneklere vakıflara giden paraları kesti.... Allah senden razı olsun Ekrem İmamoğlu şu millete umut oldun. Ayağın taşa değmesin...
özgür 7 ay önce
kardaş trabzon yönetimi korkudan ibb ni ziyarete gidemedi hadi oradan
İsa Sayar 7 ay önce
İsterse herkese maaş bağlasınlar bu millet kendine tepeden bakanları sevmez.
ALEMCİ 7 ay önce
1500.000 ÖĞRENÇİ OLAN İST DE 30 BİNE BURS VERİYON VAADİMİ YERİNE GETİRDİM DEMEK İÇİN SADECE BURSDA STK LAR VE İŞADAMLAR ÜZERİNDEN İBB DEN DEYİL ...
albayrak 7 ay önce
su HDP lileride bi düsünse bari sonucta secim kazandirdilar ona
Partizan 7 ay önce
Partizanli Arkadaslar!
Neden gocunuyorsunuz?
Son Yıllarda Trabzonun yetisdirdigi en degerli Delikanlı.
NOKTA.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@