7m


7m

hyundai

İlk kez böyle sinirli: KES SESİNİ

Meclis Genel Kurulu’nda gergin anlar yaşandı. Sorulara cevap vermek için söz alan İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’e BDP sıralarından laf atılınca Bakan Şahin adeta patladı.KES SESİNİ DİYE BAĞIRDI Bugüne kadar 35 kişinin ölümüyle ilgili konuşmayan Bakan Ş

Siyaset 05.01.2012, 19:32
İlk kez böyle sinirli: KES SESİNİ

Meclis Genel Kurulu’nda gergin anlar yaşandı. Sorulara cevap vermek için söz alan İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’e BDP sıralarından laf atılınca Bakan Şahin adeta patladı.

KES SESİNİ DİYE BAĞIRDI

Bugüne kadar 35 kişinin ölümüyle ilgili konuşmayan Bakan Şahin, BDP sıralarına dönerek çok sert sözler sarf etti. BDP’li Hasip Kaplan’a ‘Kes sesini’ diye bağıran Bakan Şahin o kadar sinirliydi ki adeta yüzü kızarmıştı.

Art arda BDP’lilere sert sözlerle yüklenen Bakan’a, BDP’liler de aynı sertlikte karşılık verince Meclis Başkanvekili oturuma ara vermek zorunda kaldı.


Yorumlar (1)
şafak 10 yıl önce
Ne demişti merhum MEHMET AKİF ERSOY: Budur cihanda benim en beğendiğim meslek, Sözüm odun gibi olsun, hakikat olsun tek. Gerçeği söylemeden susmak da bazen hatadır. Kutluyorum sayın bakanı. Yıllarca açılım saçmalığı ile teröristleri şımartanlara yazıklar olsun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@