İbrahim Sağıroğlu: "Destek sizden hizmet bizden”

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu çalışmalarını sürdürüyor.

banner432

AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı İbrahim Sağıroğlu seçim çalışmalarına devam ediyor.

Başkan Adayı Sağıroğlu bugünde İlçe Başkanı Avni Adanur ve teşkilat mensupları ile birlikte Ocak Mahallesi’ne çıkarak vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Adayı Sağıroğlu burada vatandaşlara yaptığı konuşmada, “31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler benimle alakalı bir şeçim değildir. Türkiye’nin beka seçimdir. Bir tarafta AK partimizin MHP ile yaptığı Cumhur ittifakı karşımızda ise CHP, İYİ Parti ve HDP ortaklığında kurulan illet ittifakı vardır. Yani bir tarafta milletin temsilcisi, diğer tarafta ise PKK’nın destekcisi. Ocak Mahallemiz bundan önceki seçimlerde olduğu gibi gereğini yapar, Cumhur ittifakına desteğini verir. Bizde sizlerden aldığımız güçle birlikte, Yomramıza ve Ocak Mahallemize daha çok hizmet getirmiş oluruz. Destek sizden hizmet bizden” dedi.

İbrahim Sağıroğlu: "Destek sizden hizmet bizden”

Başkan Sağıroğlu konuşmasına şöyle devam etti; “Yomramız günden güne büyüyerek Trabzon’un parlayan yıldızı olmuş. Bu kadar hızlı büyüyen ve gelişen ilçenin yeniden iktidar gücüne ihtiyacı var. Bildiğiniz üzere ben iki dönem muhalefetten belediye başkanlığı yaptım. Muhalefetten belediye başkanlığı yapmanın ne olduğunu ben iyi bilirim. Kolay iş değildir. Biz bu iki dönemde gönüllere girdik ancak ilçemize mega proje kazandıramadık. İktidar dönemimizde ise mega projelerimizin alt yapısını tamamladık. Eski Oymalı Caddemizi kentsel dönüşüm projesi kapsamında kamulaştırarak orada yeni bir yaşam alanı oluşturduk. Kent Meydanı projemiz için gerekli alanda yıkım işlemini bitirdik. Çok yakın zaman içinde projemizi siz değerli vatandaşlarımızla paylaşacağız.

İbrahim Sağıroğlu: "Destek sizden hizmet bizden”

Öte yandan 15 Temmuz Millet Kıraathanemiz için uçağımızın projesini hazırladık. Bu projemizin startınıda bir kaç ay içerisinde veriyoruz. Yomra için projeler saymakla bitmez. Bu projelerimizin içerisinde Türkiye’de emsali olmayan sürpriz projelerimizde var. Bunlarıda en yakın zamanda açıklayacağız. Hiç merakınız olmasın Yomramız için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Cumhur ittifakı ile Yomramızda yeniden tarih yazmak için desteğinize ihtiyacımız var.”

İbrahim Sağıroğlu: "Destek sizden hizmet bizden”

İbrahim Sağıroğlu: "Destek sizden hizmet bizden”

İbrahim Sağıroğlu: "Destek sizden hizmet bizden”

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 16:33

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner393

banner426

banner443

banner441