İBB meclisinde gergin anlar: Haddini bildiririm

İBB Meclisi'ndeki oturumda İYİ Parti Grup Başkanvekili İbrahim Özkan'ın konuşması sırasında AK Parti sıralarından yükselen "Sen ne bağırıyorsun" sözlerine kızan İmamoğlu, "Ben meclis başkanıyım. Elini indir, sakin ol. Haddini bildiririm sana" ifadelerini kullandı.

İBB Meclisi'nin Kasım Ayı birinci oturumu İBB Saraçhane Hizmet binasında yapılıyor. Oturumda ilk sözü İYİ Parti Grup Başkanvekili İbrahim Özkan aldı.

AK PARTİ SIRALARINI RAHATSIZ EDEN İFADE

Konuşmasında ekonomik gelişmeleri eleştiren Özkan, Berat Albayrak'ı kaydederek "Damatın dediği gibi" şeklinde bir ifade kullandı. Özkan'ın bu sözleri AK Parti sıralarından tepki çekti.

İMAMOĞLU: HADDİNİ BİLDİRİRİM

Ortamın bir anda gerilmesi üzerine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu devreye girerek tarafları sakinleştirmeye çalıştı. Salondan yükselen "Sen ne bağırıyorsun" ifadesine sert tepki gösteren İmamoğlu, "Ben bağırmıyorum, ben meclis başkanıyım. Elini indir, sakin ol. Haddini bildiririm sana. Sayın Grup Başkanvekili terbiye sınırlarını aşan üyeni uyar" şeklinde konuştu.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakkı 61
Hakkı 61 - 5 ay Önce

Başkanım seninle gurur duyuyoruz...

Trabzon:
Trabzon: - 5 ay Önce

Koltukta oturup milleti azarlayana kadar İstanbuldaki suya yapılacak olan % 20 lik zam ne olacak heşey iyi olacak?

La olum
La olum @Trabzon: - 5 ay Önce

La olum sen Trabzon'da İstanbul'dan pahalı su kullanıyor ne yüksek minibüs ücreti veriyon. Daha pahalı otobüs ücreti veriyon. Her yıl göç veriyon suyun derdine düşüyor. Şimdi sana birşey yazayım İstanbul'dan su faturasında 1 ton su insani ihtiyaçtır ve bedavadır yazar anladın mı? Kaldı ki ÖTV ye zam vermiyor Allahtan. Anladın? Anlamadıysan uzunca koltuktan kimlerin bağırdığını hatırlatırım sana? Yada vatandaşı kimlerin tokatlayıp tekmelediğini de

doğruya doğru
doğruya doğru - 5 ay Önce

Başkan hergecen gün eksiye gidiyorsun..seni destekledim ama seçimden önce verdiğin sözleri bu millet unutmaz..suya indirim yapacakken zam yapıyorsun.tepki oyları ile kazandın..hatırlatırım..bidakine bu oyun yarısını alırsın demedi deme..

Trabzon lu
Trabzon lu - 5 ay Önce

Arkadaş İstanbul Atatürk havaliamnı da işçiye uçak çarptı haber niye yapmazsınız..

Serko61
Serko61 - 5 ay Önce

Adam adam çekemeyen anten taksın...

Serdar aygün
Serdar aygün - 5 ay Önce

Ekranlarda mitkng alanlarinda show icin Tayyip erdogana diktator diyenler hayırdır? Senkimsin de kime had bildiriyorsun ? Nerde senin demokrason noldu. Ben olsam madem oyle tbmm de cikarim digdr guruplara kesinlan derim ?

Ahmet
Ahmet - 5 ay Önce

Yürü başkanım Arkandayız...

Alp
Alp - 5 ay Önce

Hani her şey iyi olacaktı vay ki vay


SIRADAKİ HABER