Haydar Revi: “Her şey Türkiye için her şey Trabzon için”

Başkan Revi’den 31 Mart yerel seçim açıklaması.

Siyaset 29.03.2019, 17:05
Haydar Revi: “Her şey Türkiye için her şey Trabzon için”

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi 31 Mart Yerel seçimleri ile ilgili açıklama yaptı. 

AK Parti’nin kurulduğu günden itibaren yalnızca milletin emrinde olduğunu belirten Revi “AK Parti’yi Milletimiz kurdu ve Milletimiz bu günlere getirdi. 17 Yıllık iktidarımız döneminde yalnızca Ülkemize ve Milletimize büyük hizmetler yaptık. Bizi bu günlere getiren milletimiz 31 Mart Yerel Seçimlerinde tercihini yine AK Partiden yana Cumhur ittifakından yana kullanacaktır.” dedi. 

31 Mart Seçimlerinin Yerel seçimlerin ötesinde bir beka seçimi olma niteliği taşıdığının altını çizen Revi “31 Mart’ta yalnızca Belediye Başkanlarını ya da yalnızca Belediye Meclis üyelerini seçmeyeceğiz. 31 Mart’ta bir ülkenin makûs talihini yenerek milletinin refah seviyesini yükselten ve dünyadaki haksızlıklara meydan okuyan Liderini Cumhurbaşkanını destekleyeceğiz” ifadelerini kulandı. 

AK Parti İktidarı döneminde hem Türkiye’de hem de Trabzon’da büyük yatırımların yapıldığını ifade eden Revi “Geçmiş ile kıyasladığımız zaman şehrimizin çehresi değişti. Her şey Türkiye için dedik Her şey Trabzon İçin dedik ve Trabzonumuz’a 17 yılda 30 Milyar Liralık yatırım yaptık. Milletimiz de şunu çok iyi biliyor ki AK Parti olarak hiçbir zaman yapamayacağımız sözleri vermedik ve ne söz verdiyse yerine getirdik, gerçekleştirdik. Bu gün de hangi sözleri verdiysek hepsini tek tek yerine getireceğiz. Bundan milletimizin hiçbir kuşkusu olmasın. AK Parti ile AK Belediyecilikle birlikte Ülke olarak Millet olarak çok daha güzel imkânlara ulaşacağız. “

Herkesin desteğine talip olduklarını ifade eden Revi açıklamasına şöyle devam etti: “Bizler bütün hemşerilerimizin desteklerine, oylarına talibiz. Büyükşehir Belediyemizde ve ilçe belediyelerimizde kıymetli hemşerilerimizden Cumhur ittifakına oy vermelerini talep ediyoruz. Yalnızca Trabzon’da değil nerede yaşıyorsa yaşasın bu mesajımızı okuyan herkesin bulunduğu seçim bölgelerinde ülkemizin geleceği için tercihlerini Cumhur İttifakından yana kullanmalarını istirham ediyorum. 31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakına verdiğiniz her oy ülkemizi dünya zalimlerine karşı daha güçlü ve daha ayağı yere sağlam basan bir konuma çıkaracaktır. Vereceğiniz bir oyun bu manada ehemmiyeti büyüktür. Cumhur İttifakına verilen bir oy zalime vurulan bir tokattır. Cumhur İttifakına verilen bir oy teröre vurulan bir tokattır.  Cumhur İttifakına verilen bir küresel güçlere ve din düşmanlarına vurulan bir tokattır."

Yorumlar (10)
Murat 2 yıl önce
Herşey sizin keyfiniz ve rantınız için
ali 2 yıl önce
her şey adam kayırmak. işe tanıdık adam yerleştirmek için. gerisi hikaye
Ahmet can 2 yıl önce
Herşey Erdoğan için demiyorda.
Tr61 2 yıl önce
Akp yi milletimiz kurdu diyor yalan!!Akp proje partisidir.Bop eş başkanı kim yaptıysa reisi, partiyi de o kurdu. Batırdı ülkeyi bunları konuşmak çok geç artık.
Orhan yetim 2 yıl önce
Şu adamları ciddiye alan Trabzon kaybeden hep sen oluyorsun
Melisa 2 yıl önce
61 proje mi güveniyorum iyi parti verecegiz
Kadir iskefiyeli 2 yıl önce
Haydar revi Turkiyenin makus talihini 16 yildir yenemediyseniz 100 yilda gecse yenemezsiniz
Ali KAYA 2 yıl önce
Bu parti sana kalmışsa bittiğinin ilanıdır.
Tiger zen 2 yıl önce
Hani nerde hani.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@