banner518

Haşim Kılıç: Bana da fişleme listesi geldi!

Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, adli yıl açalış resepsiyonunda konuştu. Kılıç "Bana da fişleme usulü bir liste geldi ve ben o listeyi kaldırdım attım, bütün kuruma ilişkin bir listeydi." dedi."ÇOK CİDDİ YANLIŞLAR YAPILIYOR"Haşim Kılıç resepsiyondak

Siyaset 01.09.2014, 21:59
Haşim Kılıç: Bana da fişleme listesi geldi!

Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, adli yıl açalış resepsiyonunda konuştu. Kılıç "Bana da fişleme usulü bir liste geldi ve ben o listeyi kaldırdım attım, bütün kuruma ilişkin bir listeydi." dedi.

"ÇOK CİDDİ YANLIŞLAR YAPILIYOR"

Haşim Kılıç resepsiyondaki konuşmasında, "Hiçbir akıl sahibinin devletin dışında bir yapılanmayı kabul etmesi düşünülemez. Ancak bunun için mutlaka ortaya belgenin ve bilginin konması lazım. Belge ve bilgi olmadan insanlar itham edilerek çok ciddi yanlışlar yapılıyor. Hem kendi kurumum hem diğer kurumlar için söylüyorum imzasız, bir yığın dilekçe geliyor, 'şu şucu, bu bucu' diye. Fişlemeler yapılıyor." diyerek eleştirilerde bulundu.

"BANA DA FİŞLEME LİSTESİ GELDİ"

Kılıç sözlerine şöyle devam etti; "Bana da fişleme usulü bir liste geldi ve ben o listeyi kaldırdım attım, bütün kuruma ilişkin bir listeydi. Ne imza var ne bir şey var, hiçbir şey yok. Kendine göre bir fişleme yapmış."
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@