alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Hacıosmanoğlu yine Erdoğan'la sahnede

Erdoğan mitingde sahneye Hacıosmanoğlu'nu çıkardı.

Siyaset 07.06.2018, 15:19 07.06.2018, 15:37

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mersin'in Tarsus ilçesindeki temel atma törenine katıldı. Erdoğan burada müteahhitlerden inşaatları erken bitirme sözü aldı. Bahsi geçen müteahhitlerden biri de Trabzonspor'un eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hacıosmanoğlu'nu miting alanındaki sahneye davet etti. Sahneye çıkan Hacıosmanoğlu da inşaatı erken bitirme sözü verdi.

DAHA ÖNCE DE ÇIKMIŞTI

Eski başkan Hacıosmanoğlu hatırlanacağı gibi 2013 yılında Trabzonspor başkanıyken de Erdoğan'ın Kazlıçeşme'deki mitingine katılmıştı. Mitingde Erdoğan'ın otobüsüne çıkan Hacıosmanoğlu sonrasında tartışma konusu olmuştu. O haberi okumak için tıklayın


Yorumlar (17)
Yusuf Yıldız 3 yıl önce
Yakında muharrem ustada mitinglerden birine katılır..tspora zarar verenler fener dostu cumhurbaşkanının yanında..bu adamlar tsporlu olsalar feneri kollayan erdoğanın mitingine katılmazlar..
Ugur 3 yıl önce
Temeli hep birlikte asagi attiniz ,gömdünüz zaten.temel mi kaldi?neyin temelini atmislar,kaca atmislar,kime atmislar?bu haci mütahid mi oldu?mütahit miydi yoksa?kac para kazanma garantisi veriyorsunuz hai abiye?
Alp Türk 3 yıl önce
eyyy gidi Trabzonsporlular....anlatmaya gerek yok görüyorsunuz.....
Mehmets 3 yıl önce
Yorum bile yapamıyorum artık.
Ziganoylu 3 yıl önce
trabzonspordan elde ettiklerinizle insaat mi yapiyorsun yönetimin gibi ! Kendinizden utanin
Erol 3 yıl önce
Trabzonun vefalı insanı hacıosmanoglu!..
İsa Sayar 3 yıl önce
Başkası olsa 10 yılda bitiremezdi. AK Parti iktidarının en sevdiğim yönlerinden biri başladığı işi en kısa sürede bitirebilmesi. Bürokrasiye takılmıyorlar, hizmet etmekten büyük keyif alıyorlar.
Mehmet 3 yıl önce
Eksik yazmışsın arkadaşım.taş devrine dönmek isteyen muhalif sevicilerde senin yorumunu beğenmiyorlar.bu muhalif zihniyeti bi sırtımızdan atabilsek refaha huzura kavuşacaz ama adamlar kene gibi bırakmada bırakmıyolar
Selim 3 yıl önce
İHO helal olsun. Trabzonspor başkanlığı nelere kadir. Neyse paralar boşa gitmemiş
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@