Hacıosmanoğlu yine Erdoğan'la sahnede

Erdoğan mitingde sahneye Hacıosmanoğlu'nu çıkardı.

banner432

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mersin'in Tarsus ilçesindeki temel atma törenine katıldı. Erdoğan burada müteahhitlerden inşaatları erken bitirme sözü aldı. Bahsi geçen müteahhitlerden biri de Trabzonspor'un eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hacıosmanoğlu'nu miting alanındaki sahneye davet etti. Sahneye çıkan Hacıosmanoğlu da inşaatı erken bitirme sözü verdi.

DAHA ÖNCE DE ÇIKMIŞTI

Eski başkan Hacıosmanoğlu hatırlanacağı gibi 2013 yılında Trabzonspor başkanıyken de Erdoğan'ın Kazlıçeşme'deki mitingine katılmıştı. Mitingde Erdoğan'ın otobüsüne çıkan Hacıosmanoğlu sonrasında tartışma konusu olmuştu. O haberi okumak için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2018, 15:37

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf Yıldız
Yusuf Yıldız - 1 yıl Önce

Yakında muharrem ustada mitinglerden birine katılır..tspora zarar verenler fener dostu cumhurbaşkanının yanında..bu adamlar tsporlu olsalar feneri kollayan erdoğanın mitingine katılmazlar..

Ugur
Ugur - 1 yıl Önce

Temeli hep birlikte asagi attiniz ,gömdünüz zaten.temel mi kaldi?neyin temelini atmislar,kaca atmislar,kime atmislar?bu haci mütahid mi oldu?mütahit miydi yoksa?kac para kazanma garantisi veriyorsunuz hai abiye?

Alp Türk
Alp Türk - 1 yıl Önce

eyyy gidi Trabzonsporlular....anlatmaya gerek yok görüyorsunuz.....

Mehmets
Mehmets - 1 yıl Önce

Yorum bile yapamıyorum artık.

Ziganoylu
Ziganoylu - 1 yıl Önce

trabzonspordan elde ettiklerinizle insaat mi yapiyorsun yönetimin gibi ! Kendinizden utanin

Erol
Erol - 1 yıl Önce

Trabzonun vefalı insanı hacıosmanoglu!..

İsa Sayar
İsa Sayar - 1 yıl Önce

Başkası olsa 10 yılda bitiremezdi. AK Parti iktidarının en sevdiğim yönlerinden biri başladığı işi en kısa sürede bitirebilmesi. Bürokrasiye takılmıyorlar, hizmet etmekten büyük keyif alıyorlar.

Mehmet
Mehmet @İsa Sayar - 1 yıl Önce

Eksik yazmışsın arkadaşım.taş devrine dönmek isteyen muhalif sevicilerde senin yorumunu beğenmiyorlar.bu muhalif zihniyeti bi sırtımızdan atabilsek refaha huzura kavuşacaz ama adamlar kene gibi bırakmada bırakmıyolar

Selim
Selim - 1 yıl Önce

İHO helal olsun. Trabzonspor başkanlığı nelere kadir. Neyse paralar boşa gitmemiş