alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Günnar STK'larla buluştu

Trabzon Milletvekili Adnan Günnar STK’larla Bir Araya Geldi.

Siyaset 04.07.2021, 15:38 04.07.2021, 15:42
Günnar STK'larla buluştu

AK Parti Trabzon Milletvekili  Adnan Günnar Memur-Sen Konfederasyonu Eğitim Bir-Sen Akçaabat İlçe Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu toplantıda Sivil Toplum Kuruluşlarıyla bir araya geldi.

Memur-Sen, Diyanet-Sen, Sağlık-Sen, Emekli, Memur-Sen, Eğitim Bir-sen, Kızılay, İHH (İnsani Yardım Vakfı), Eğitime Destek Platformu, İmam Hatip Mezunları Derneği, Anadolu Gençlik Derneği, TÜGVA Sivil Toplum Kuruluşlarının yer aldığı toplantıda söz alan Milletvekili Günnar; “AK Parti Hükümetleri olarak 19 yılda çok büyük hizmetlere imza attık.  Avrupa’nın en çok yolcu taşıyan havalimanı olan İstanbul Havalimanını, Üçüncü Boğaz Köprümüz olan Yavuz Sultan Selim Köprüsünü, Avrasya Tünelini, Marmarayı,  Şehir hastanelerini hayata geçirdik. Sağlık alanında yapmış olduğumuz güçlü yatırımlar ve sağlıkta dönüşüm projesi ile Sağlık Tesislerimizle, Şehir Hastanelerimizle, Trabzon’daki İlçe hastanelerimiz beş yıldızlı otel konforundadır. Avrupa'dan hastalarımız “Türkiye'de tedavi olmak istiyoruz” diye bizi arıyor, ambulans uçaklarla Türkiye’de tedavi olmak için bizden ricacı oluyor ve anında Sağlık Bakanlığımız devreye girerek gerekeni yapıyor. Bu durum Türkiye’nin sağlık alanında Avrupa ve Dünyadaki diğer gelişmiş ülkelere oranla çok daha iyi düzeyde olduğumuzu göstermektedir" dedi.

Günnar STK'larla buluştu

Trabzon’a yapılan yatırımlardan bahseden Milletvekili Günnar; “Doğu Karadeniz'i Orta Doğu, Kafkaslar ve İran'a bağlayan tarihi İpek Yolu'nun geçtiği güzergahta, tamamlandığında dünyanın ikinci, Avrupa'nın ise en uzun çift tüplü karayolu tüneli olacak Zigana Tüneli'ni bitiriyoruz. Kanuni Bulvarı’nı büyük oranda tamamladık, Yatırım adasını gerçekleştirebilmek üzere gayret ediyoruz. Bakanlıklarımız üzerinden çözmeye çalışıyoruz. Organize Sanayi bölgelerinin genişlemelerini tamamladık. Akçaabat, Vakfıkebir, Beşikdüzü ve Arsin OSB’lerden başka Of, Araklı ve Ortahisar da yeni OSB yapım çalışmalarını takip ediyoruz. Afad merkezi binası ve yeni Adalet Sarayı binaları yapıyoruz. İkinci Devlet Üniversitemiz olan Trabzon Üniversitesi’ni Akçaabat’ta kurduk, Akçaabat Çolaklı veya Darıca bölgesinde merkez kampüsün büyüme çalışmalarını devam ettiriyoruz. Akçaabat’a spor lisesini gerçekleştiriyoruz. Karadeniz bölgesinin tek Modern et kombinası bitmek üzere ve Akçaabat merkez ilköğretim binasının yanındaki binayı müze haline dönüştürüyoruz. Akçaabat Güney Geçiş yolunun projeleri tamamlandı oraya da yakında startı veriyoruz. Vakfıkebir, Akçaabat Millet Bahçesini hizmete açtık, çok yakında Ortahisar millet bahçesi de açılacak. Akçaabat’a yeni stadyum, yüzme havuzu, kapalı spor kompleksi, Gençlik Merkezleri ve bir çok hizmeti daha gerçekleştiriyoruz” dedi.

Günnar sözlerini şöyle tamamladı;

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde büyük başarılara imza atıyoruz.  Hedeflerimize ulaşmak için milletimize hizmet yolunda durmadan çalışmaya, her zaman milletimizin hizmetinde olmaya devam edeceklerini ifade ederek bu güzel organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkürler.


Yorumlar (16)
Yavuz 5 ay önce
Abi stklara bak tügva, imamhatipsen, yobaz aş :) Mafya hakkında soru geldi mi merak ettim .)
Yavuz 5 ay önce
Hep aynı insanlarla aynı şeyleri konuşup doğalaza, elektriğe, lpg ye zammın hesabını sormuyor kimse
Salim 5 ay önce
Yavuz bu stkları yobaz göstermen yanlış. İslamla derdin varsa Allah seni yozlaştırır merak etme. Hadi diyelim senin hükümetin geldi. Kimi çağıracak? Hristiyansen, yahudigva… doğru dürüst eleştir. Şimdi bak ben nasıl eleştiriyorum: sayın günnar, Türkiye siyasetini bırakınız zira bu siyaseti onca tv’den izliyoruz. Siz trabzona ne kattınız? Ne verdiniz? Orhan fevzi veya ibrahim sağıroğlu hiç yolsuzluk yaptı mı? Bilginiz var mı? Trabzon uzunsokakağa döşenen taşlar neden trabzonu simgeleyen figürlerle donatılmadı. Trabzondaki araç sahiplerine ön ve arka takım için sanayide bedava bakım imkanı tanıyacak mısınız? Malum bir işi yaparken bize verdiğiniz zahmet katlanılacak kadar değil. Tıp fakültesine çıkan arzum kavşağı her sabah bu millete kan kusturuyor ve sizin bundan haberiniz var mı? Varsa neyi bekliyorsunuz çözümsüz ise çıkın söyleyin.
Trabzonlu 5 ay önce
AKP arka bahçeleri hoş geldiniz. Gelin gidin ülkenin durumu nasıl her şey yolunda. Ülke uçuyor. Yedik içtik güle güle.. Allah akıl fikir versin.
ckrgl 5 ay önce
körler sağırlar birbirini ağırlar..stk'lara bakınca benim aklıma gelen yorum yazan diğer hemşerilerimin de aklına gelmiş.. kamu kurumlarının vakıfları ile çoğu vergiden muaf yandaş vakıflar..
OFLU61 5 ay önce
Bilalin okçular vakfı yokmu,veya Türgev veya ensar,nurcu,cüppeli,adnan hoca,.......
İskender 5 ay önce
Yolu, köprüyü, tüneli, hastaneyi yapmak güzel de; bunların imtiyaz sözleşmesiyle milleti 25-30 yıl soymayı nasıl açıklayacaksınız, işiniz zor valla, vatandaşa doğruyu söyleseniz bir dert, söylemezseniz ahirette hesap vereceksiniz, Allah kimseyi yanlışı savunacak duruma getirmesin.
yasar 5 ay önce
ama ne stk lar
Tr 5 ay önce
Cok komik ya stk imis.
rıza61 5 ay önce
Günnar efendi düşün bu milletin yakasından, artık bu takiyelere kimse kanmıyor.
Köylü 5 ay önce
vekil dedin mi duracaksın, işsizlik ve pahalılıkdan söz edenler bu milletin vekilleri gelince neden susarlar? adı üstünde vekil....!!!!!!!!!!!!!!
asıl olan vekiline hesap soramıyor...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@