banner539

banner526

banner533

banner513

Gümrükçüoğlu'nun seçim gezisi

Sabah saatlerinde Bahçecik Dolmuş Durağı'nı ziyaret eden ve burada şoför esnafı ile görüşen Gümrükçüoğlu, Trabzon'un Ulaşım Master Planı'nı hazırladıklarını ve yapılacak çalışmalarla trafik sorununa çözüm bulacaklarını söyledi. Trafik Master Planı'nda en

Siyaset 02.03.2009, 17:35
Gümrükçüoğlu'nun seçim gezisi

Sabah saatlerinde Bahçecik Dolmuş Durağı'nı ziyaret eden ve burada şoför esnafı ile görüşen Gümrükçüoğlu, Trabzon'un Ulaşım Master Planı'nı hazırladıklarını ve yapılacak çalışmalarla trafik sorununa çözüm bulacaklarını söyledi. Trafik Master Planı'nda en önemli noktanın trafik akışında tıkanıklığa sebeb olan noktaların alt geçit, üst geçit ve kavşaklı geçitlerle sorun olmaktan çıkartılması gerektiğini kaydeden Gümrükçüoğlu, ayrıca otopark kapasitesinin arttırılmasının hedefleri arasında bulunduğunu belirtti. “Sahil yolu yapılmamış olsaydı, Tanjant Yolu tamamlanmamış olsaydı ve Atapark alt Geçidi olmasaydı Trabzon trafiğinin içinden çıkılmaz bir hal alırdı” diyen Gümrükçüoğlu “Arabalar yollarda ilerleyemez ve trafik bir çile halini alırdı. AK Parti döneminde bu sorunların bir çoğu giderilirken, bizim göreve gelmemiz halinde de Trabzon trafiği nefes alır hale gelecektir” dedi.

Bir vatandaşın Atapark-Erdoğdu yolu ile ilgili projesi olup olmadığını sorması üzerine Gümrükçüoğlu “20-22 yıldır sorun olan bu yolu göreve geldiğimizde 24-30 ay içinde bitireceğimizin sözünü size verebilirim. Yeter ki bize ve AK belediyeciliğe şans verin” şeklinde konuştu.

Daha sonra Uzunsokak Caddesi'ni gezen ve burada esnafları ziyaret eden Gümrükçüoğlu, müzik aletleri satan bir dükkanda sazı eline alarak bir müddet çaldı. Gümrükçüoğlu, basın mensuplarının mal varlığı ile ilgili soruları üzerine ise “Mal varlığımı daha önce ilgili ve gerekli yerlere bildirmiştim. Kimse bunun üzerinde spekülasyon yapmasın. Bilgi Edinme Yasası çerçevesince gider, başvurusunu yapar ve mal varlığı bilgilerime ulaşabilir. Bizim verilmeyecek hiçbir hesabımız yoktur. Bizim yaptığımız devlet görevlerinde veya mal bildirimlerinde bir suistimalimiz varsa hemen bugün belediye başkan adaylığından çekilmeye hazırım” açıklamasını yaptı.

Yorumlar (11)
OZHAK 12 yıl önce
antipatik oldugunun farkinda olmadan adama neler yaptiriyorlar. yazik. Birileri bu adama trabzonlularin gozunde bu hareketlerinyle nasil gorundugunu anlatmali.

Belediye baskanligina has davranislar sergilesin yada ceksin gitsin.
yorguness 12 yıl önce
yurü başkanım arkandayız senı sevıyoruz
hasannu 12 yıl önce
Daha başkan olmadan, yetkisiz olarak gerekli kuruluşlar ile görüşmeden nasıl master plan yapılıyor. Bari biraz destekli sallayın. Atapark Erdoğdu bağlantısını rekor sayıda trafik ışığıyla yapan zihniyete nasıl ulaşımı çözer diye bakacağız. 5 yıldır Chp nin mahvettiği Trabzonu seyreden Akp li meclis üyeleri niye hiç ulaşım çözümü getirmediler. Şimdi mi aklınıza geliyor.
Alihan 12 yıl önce
Gümrükçüoğlu, bol bol vaatlerde bulunuyor, demekki bizim milletin zayıf yönünü bulmuş....Yalnız ,bir memur olarak kendisinin çok zengin olduğu söyleniyor , acaba bu serveti nasıl yapmış, bir mal beyanında bulunsa da her kes öğrensin......
alega 12 yıl önce
canlar dostlar kendinize gelin nedir bu ithal başkan takıntınız sorsan Trabzonun kaç mahallesi var inanın bilmez.kitleler mantıklı düşünemez derlerdi de bu kadar olabileceğini düşünmezdim.bizim başkan içimizden biri olmalı Ankaranın o mat siyasi havasını solumuş biri bizden biri olamaz candan olamaz
shadowfax 12 yıl önce
sayın bakanın ve akp nin il başkanının kanatları altına girmiş aktif siyasetten ve belediyeciliktan pek bi şey anladıgını hiç sanmadıgım bu yüksek bürokrat beyefendi gerçekten çok ta sevimsiz yaa:)
BELDE 12 yıl önce
Bir vatandaşın Atapark-Erdoğdu yolu ile ilgili projesi olup olmadığını sorması üzerine Gümrükçüoğlu “20-22 yıldır sorun olan bu yolu göreve geldiğimizde 24-30 ay içinde bitireceğimizin sözünü size verebilirim.Demiş.Evet! Zaten mevcut belediye başkanı Sayın volkan CANALİOĞLU' nun projeleri içerisinde bu konu da varmış, hükümete sunulan projeler arasında bekletiliyormuş. Bir de halk tek tek Bilgi Edinme Yasası çerçevesince gidip, başvuru yapıp mal varlığı bilgilerize ulaşmak için uğraşmasın. sayın GÜMRÜKÇÜOĞLU mal mallığınızı burada lütfen bizahmet açıklayın.
kral 12 yıl önce
gümrükçüoğlu boşuna uğraşma bizler başkanımızdan memnunuz kazanma ihtimalin çok düşük
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@