banner526

banner533

banner513

Göktaş’tan olay sözler

AK Parti'nin bugün Zorlu Grand Otel'de düzenlediği bayramlaşma töreninde konuşan AK Parti Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş, CHP'yi sert bir dille eleştirdi. Göktaş, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu'na seslenerek, “Trabzon'a ne yaptınız, Al

Siyaset 02.10.2008, 15:15
Göktaş’tan olay sözler
AK Parti'nin bugün Zorlu Grand Otel'de düzenlediği bayramlaşma töreninde konuşan AK Parti Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş, CHP'yi sert bir dille eleştirdi. Göktaş, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu'na seslenerek, “Trabzon'a ne yaptınız, Allah'tan kork, biz şu Sahil Yolu'nu yapmasaydık, sen tabelanı nereye dikecektin, çöpü yapmasaydık, Tanjant'ı yapmasaydık, tabelanı nereye dikecektin, gülücükle olmuyor, bu iş hizmetle ter dökmekle oluyor” ifadelerini kullandı.

CHP'nin ülkede krizden başka bişey yapmadığını ifade eden AK Parti Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş, “Bayramı bayram gibi görmek istemeyenler, içine sindiremeyen hazmedemeyen bu ülkede krizi yaşatmak için kendilerine meslek edinen siyasi partiler bu bayramdan nasiplerini alamamışlar.
CHP bu ülkede krizden başka bir şey yapamaz. Bunlar boğaz köprüsüne de karşı çıkan zihniyet değil mi o yüzden çok görmemek lazım. Bu millet zamanı ve yeri gelince dersini veriyor. Millet 22 Temmuz'da bunlara şamar vurdu 90'a indiler. 2009 Mart seçimlerinde bunlar öyle bir silkelenecek ki kendi içlerinde bir deprem yaşayacaklar.
Onların birkaç ayağı kaldı, bunlardan birisi de Trabzon ayağı bunu da bitireceğiz. Kararlılıkla Trabzon'a AK Parti belediye başkanını oturtacağız hep birlikte” dedi.

Trabzon Belediye Başkanlığı koltuğunun 29 Mart'ta AKP'nin olacağını söyleyen Göktaş, “Sayın Canalioğlu, koltuğa alıştı heralde, hoşuna gitti. Biz emanete verdik o koltuğu, 29 Mart'ta o koltuk bizim olacak. Canalioğlu, bana cevap yetiştiriyor, sen bana yetiştirecek yerde sorulara cevap ver. Bu ihaleyi bu işi yapan hanımının akrabası taşeron var mı, bunu açıkla, buna cevap ver” dedi.

Konuşmasının tümünde Canalioğlu'nu hedef alan Göktaş, “Canalioğlu, 'Belediye'ye AK Parti bayrağı dikilmez' diyor. Biz zaten 'AK Parti bayağı dikelim' demedik, 'AK Partili belediye başkanı oturtacağız' dedik, onu idrak edemiyorsan o senin sorunun. Türk bayrağı çok kutsaldır, bu millet onun için canını verir. Trabzon'da yapmış olduğumuz hizmetleri 22 Temmuz'da millet tescil etti. Şimdi bize diyor ki, hizmet yapın, Trabzon'a ne yaptınız, Allah'tan kork, biz şu Sahil Yolu'nu yapmasaydık, sen tabelanı nereye dikecektin, çöpü yapmasaydık, Tanjant'ı yapmasaydık, tabelanı nereye dikecektin, gülücükle olmuyor, bu iş hizmetle ter dökmekle oluyor, Trabzon'un hizmet ayağı eksik, bu ayağı 29 Mart'ta halledeceğiz, çok iyi hizmetler bu tarihten sonra Trabzon'u bekliyor” ifadelerini kullandı.
Yorumlar (5)
kuzeyinuşakları 12 yıl önce
sayın göktaş o yollar zaten senden önce başlamıştı neması size düştü.siz ne yaptınız trabzon için.bırak levha dikmeyi o levhalara dikilecek bir bulunurdu.fınfık üreticisi kan ağlıyor çaycı tütüncü bu durumdayken sen kalkmışın belediye ile uğraşmaya. ülkede yolsuzluklar had safaya çıkmış bunlarla denen uğraşmıyorsun. yıllardır ordasın ne yaptın trabzonlunun hakkını nasıl savundun. geçen dönem belediye sizdeydi sayın aykan belediye başkanıykentrabzonspor üstünden reklam yapmaya çalıştı ama her ne hikmetse mebus olduktan sonra trabzonsporun bir çok hakkı yenildi yinede yayın haklarında yenilmeye devem ediyor neredesiniz. neden maliye bakanı eskişehire adalaet bakanı antalyaya yaptığını siz trabzon a ve trabzonspora yapmadınız.fındık fiyatlarında kime peşkeş çektiniz denizfenerinde kimin arkasında durdunuz bunları bi temizleyin ondan donra kamuoyunkarşınına çıkın insanda biraz utnama olacak.zaten siyasetin hepsi yalan dolan siyasetcilerin laflarıda öyle.
tilkimustafa 12 yıl önce
artık anladık sizdende fayda yok ezilmişlere fındığı babam

1,5ytl ye sattı sayın göktaş hocamdan af diliyorum ve milli görüş gömleğini yeniden giyiniyorum
KIRAN 12 yıl önce
ülkeye, şehre ,halka hiçbir hizmeti bulunmayan..karambol işlerden başka sahnede görünmemiştir.görünecek kapasiteside yoktur.ben chp li de değilim.sadece şehrimde adam yokmuş gibi bunların her dönem milletvekili olmasına şaşıyorum.
haber hakkı 12 yıl önce
Arkadaşlar haberin içeriği ne sizin yorumlarınız ne ?? Bu işte bir terslik var gibime geliyor. Haberin içeriğinde yanlışlık varmı yokmu onu bir yorumlayın önce. saygılar
orto 12 yıl önce
Sayın haber hakkı galiba anlamadınız.....İnsanlar iktidara öfkeli....80 yıllık cumhuriyet tarihinde görmediği ihaneti 7 yılda gördü. Fındığı elinden alındı....Sen hiç evladı hunharca katledilen bir anayı gördünmü ....milletin isyanı ona....Haberin içeriği insanları ilgilendirmiyor, siyasilerin içi boş şovmenliğine isyan.... UYAN ARTIK EY TÜRK HALKI UYANKİ ŞEVK İLE NEŞE İLE ŞANLANSIN AY YILDIZLI ŞANLI BAYRAK, OLMASIN KİMSEYE UŞAK...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@