7m


7m

hyundai

Göktaş'tan Doğan'a ağır eleştiri

AK PARTİ Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş, partisinin Maçka ilçe kongresinde yaptığı konuşmada Trabzon Belediyesi'nden yolsuzluk kokuları geldiğini ileri sürerek, özellikle Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi'nin ihalesini konu yaptı. Hamamizade'nin

Siyaset 21.09.2008, 09:58
Göktaş'tan Doğan'a ağır eleştiri

AK PARTİ Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş, partisinin Maçka ilçe kongresinde yaptığı konuşmada Trabzon Belediyesi'nden yolsuzluk kokuları geldiğini ileri sürerek, özellikle Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi'nin ihalesini konu yaptı. Hamamizade'nin ihale sürecini gündeme getireceklerini ve tüm yasal olmayan işleri takip edeceklerini ifade eden Göktaş, daha sonra CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı eleştirdi. Göktaş, CHP'nin faili meçhullerin altından çıkan ve ülkenin istikrarına bomba koyan kişilerin avukatlığını yaptığını dile getirdi. Doğan Medya Grubu Başkanı Aydın Doğan'ı da eleştirdi.

AK Parti Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş partisinin Maçka İlçe Kongresi'nde yaptığı konuşmada Trabzon Belediyesi'nden yolsuzluk kokuları geldiğini ve bunların takipçisi olacaklarını söyledi. Göktaş Aydın Doğan'ın gözaltına alınmasının ise kendisini şaşırtmayacağını kaydetti. Özellikle Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi'nin ihalesi konusunda bazı duyumlar aldıklarını ve bunların sonuna kadar araştırılacağını dile getiren Göktaş. "Trabzon Belediyesi'nden burnumuza pis kokular geliyor. Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi'nin inşaatıyla ilgili bir takım duyumlar alıyoruz. Bunları takip edip gündeme getireceğiz. Trabzon Belediyesi'ndeki tüm yasal olmayan işlerin takipçisi olacağız. Kimse bunlara bizim seyirci kalmamızı beklemesin" dedi.

CHP'nin son dönemlerde AK Parti'yi yolsuzluklarla suçladığını ve Deniz Feneri davası ile AK Parti arasında bağlantı kurulmaya çalışıldığını kaydeden Göktaş, "AK Parti'yi CHP gibi zannedenler var. Deniz Baykal AK Parti'yi Reniz Feneri davasında eleştireceğine kendisine bir baksın. AK Parti'yi de kendisi gibi görüyor. Ama yanılıyor. Yazıklar olsun ona. O deniz feneri olayını günden yapıp prim toplamaya çalışıyor. Ama ülkede faili meçhullerin altından çıkan, ülkenin istikrarına bomba koyan kişilerin ise avukatlığını yapıyor. Sizin ne yaptığınız açıldığında her tarafınızdan pislik çıkar" ifadelerine yer verdi

AYDIN DOĞAN'A KELEPÇE TAKILIRSA ŞAŞIRMAM
Konuşmasında Doğan Medya Grubu Sahibi Aydın Doğan'a da eleştireler yönelten Göktaş, "AK Parti hukuksuz olan hiçbir şeyin altına imza atmaz. Bunu yapmadığı için de Deniz Feneri davası önyargılı olarak Doğan'ın gazetelerinde haddinden fazla yer bulurken, Ergenekon Davası görmezlikten geliniyor. Başbakan'a üç kez suikast hazırlandı ama bunlar gazetelerinde yer almadı. Bunlar tesadüf mü? Bugün partimizi gazetelerinde ağır şekilde eleştirip karalayan Doğan Medya'nın sahibi Aydın Doğan bir sabah evinde saat 6'da polisler tarafından gözaltına alınıp elleri kelepçeli olarak karakola götürülürse ben buna hiç şaşırmam. Bu benim için sürpriz olmaz" diye konuştu.


Yorumlar (6)
ZİGANA 14 yıl önce
Erdoğanın silahşörlüğünü yapana kadar Trabzon İçin birşeyler yapsan iyi olur
cahana 14 yıl önce
nıye nerden bılıyon trabzon ıcın bısey yapmadıgını sen yanındamı gezıyon bu adamın
başbuğ 14 yıl önce
cahana sen hemen itiraz ettiğine göre çok iyi biliyon bunların hızmetlerini,varsa aklında bir iki tanesi yazda bizde anlıyalım ne yapmış trabzona bu güne kadar.
haber hakkı 14 yıl önce
galiba sen çok biliyorsun:) bişi yapılmadığını, nasıl bişi istiyosun onu yazmadın ama. Şunu sana tavsiye ederim, Trabzona 4 yılda giren para (yatırım) ile tahsil edilen vergi miktarını bir araştır, kıyaslamayı sen yap bakalım ne göreceksin .. saygılar..
AKKOCA 14 yıl önce
Kemalettin GÖKTAŞ ın Trabzona yaptıklarını görmemek için kör olmak lazım. Bunun aksini söylemek bile utanmazlık olur. Trabzonun tek milletvekili olduğu dönemde bile herkes onun yaptıklarıyla övünüyordu.Şimdi siyaseten sevmediğiniz için bu yorumları yapıyorsunuz. Bence önce kendi insanınıza sahip çıkın. Ezikliği bu kadar belli etmeyin. Burada durupta sayısız icraatı sayacak ne zaman nede yerimiz var.
başbuğ 14 yıl önce
sevgili kardeşler, anlayışlarınıza hayran kaldığımı söyleyemem. ben ak parti trabzona bir şey yapmadı demedim ki, saydığınız icraatların göktaşla bir alakası yok. akp hükümetinin hakkını ödeyemeyiz diyenlerdenim. fakat konu göktaş ile ilgili kafanız karışmasa, ahmet mehmet vs nin çocuklarını işe soktu vs gibi şeyler söyleyebilirdiniz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@