7m


7m

hyundai

Genç Parti'den AKP'ye Destek

Şirin, seçim sonuçlarını önünüzdeki günlerde analiz edeceklerini de söyledi.22 Temmuz seçimlerinden sonra Genç Parti'den ilk değerlendirme Genel Başkan Yardımcısı Emin Şirin'den geldi. Alınan sonuçların her iki kişiden birinin AKP'ye oy verdiğini ortaya k

Siyaset 24.07.2007, 15:36
Genç Parti'den AKP'ye Destek

Şirin, seçim sonuçlarını önünüzdeki günlerde analiz edeceklerini de söyledi.

22 Temmuz seçimlerinden sonra Genç Parti'den ilk değerlendirme Genel Başkan Yardımcısı Emin Şirin'den geldi. Alınan sonuçların her iki kişiden birinin AKP'ye oy verdiğini ortaya koyduğunu söyleyen Şirin, yaptığı açıklamada “bu netice karşısında Erdoğan'ın bu çok büyük desteği büyük bir olgunlukla karşılaması gerekir” dedi.


Erdoğan'ın kendisine oy verenleri “azınlık” olarak görmemesini ve “uzlaşmacı” tavrını önümüzdeki 5 yıla yayması gerektiğini de dile getiren Şirin, seçim sonuçları konusunda ise “çok da değerlendirecek bir şey yok, sonuç ortada” dedi. Genç Parti olarak önümüzdeki günlerde seçim sonuçlarını ve alınan oy oranını analiz edeceklerini vurgulayan Şirin,” bundan sonra bize de bu kadar önemli bir netice almış iktidara yardım etmek düşer” diye konuştu.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@