Genç: "Cumhur İttifakı milletin ortak sesine tercüman oldu"

"Cumhur İttifakının adı da kendi de milletin ta kendisidir"

Siyaset 23.03.2019, 15:01 23.03.2019, 15:08
Genç: "Cumhur İttifakı milletin ortak sesine tercüman oldu"

Cumhur İttifakı Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç, Cumhur İttifakı'nın milletin ortak sesi olduğunu söyledi.

MHP Ortahisar İlçe Başkanı Murat Gedikli ile mahalle ziyaretlerine devam eden Başkan Genç, "İç ve dış güçlerin bütün algı operasyonlarına rağmen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile MHP lideri Sayın Devlet Bahçeli Cumhur İttifakı'nı hayata geçirerek milletimizin sesine tercüman olmuştur. Cumhur İttifakı Türk milletinin ortak sesi ve talebidir. Şu ana kadar bütün algı operasyonlarına rağmen Cumhur İttifakı'na nifak sokamamışlardır. Bütün Türkiye'de ve Trabzon'da Cumhur İttifakı sorunsuz bir şekilde işliyor. Biz MHP il ve ilçe başkanlarıyla birlikte seçim çalışmalarımızı büyük bir azim ve heyecanla yürütüyoruz. Trabzon'da Cumhur İttifakı sorunsuz işliyor." dedi.

Genç: "Cumhur İttifakı milletin ortak sesine tercüman oldu"

VATAN MÜCADELESİ VERİYORUZ

AK Parti ile MHP'nin Türkiye'nin en zor zamanlarında bütün mülahazaları bir tarafa bırakarak birlikte hareket ettiğini belirten Başkan Genç, "MHP ve AK Parti ülkemizin bekası için; zor zamanlarda hep birlikte hareket etti. Olması gereken de buydu zaten... Hiçbir şey ülkemizin geleceğinden ve bekasından daha önemli olamaz. AK Parti ve MHP şu anda vatan mücadelesi veriyor. Bu anlamda 31 Mart Yerel seçimlerinde de sağlanan mutabakat ve işbirliğine sadakatle bağlı kalacağız. Trabzon'umuzun öncelik arz eden, çözülmesi gereken sorunları vardır. Bunları çözmek ve halkımızı daha iyi yaşam koşullarına kavuşturmak için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırız." diye konuştu.

Genç: "Cumhur İttifakı milletin ortak sesine tercüman oldu"

BU İTTİFAK MİLLETİNDİR

Milliyetçi Hareket Partisi'nin, kritik zamanlarda izlediği sağduyulu ve uzlaşmacı politikayla diğer partilerden farkını ortaya koyduğunu belirten Başkan Genç, "Ülkemizin içinde bulunduğu özel şartlar MHP ile AK Parti'nin kaderini birleştirmiştir. Önümüzdeki yerel seçimlerde de AK Parti ve MHP ittifakı halkımızın teveccühünü alarak seçimlerden zaferle çıkacaktır. Bundan en ufak bir şüphe duymamaktayım. MHP ve AK Parti bu vatana sahip çıkmıştır. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın... Trabzon'da da AK Parti ve MHP ittifakı sağlanan mutabakat gereği birlikte hareket ederek yerel seçimlere damgasını vuracaktır. Bu anlamda halkımızın bize güvenini boşa çıkarmamak için bütün gücümüzle çalışacağız." sözlerine yer verdi.

Genç: "Cumhur İttifakı milletin ortak sesine tercüman oldu"

VATANDAŞ BİZDEN HİZMET BEKLİYOR

Konuşmasında "Vatandaşlarımızın bizden beklediği nice hizmetler ve projeler vardır." diyen Başkan Genç, sözlerini şöyle sürdürdü: Bizim boş vaatlerle, kof konuşmalarla geçirecek vaktimiz yok. İlçemizi daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için programlarımızda yer alan, taahhüt ettiğimiz bütün projeleri birer birer hayata geçireceğiz. Ortahisar'ımızın kangren haline gelmiş sorunlarının çözümü için bütün kent paydaşlarıyla istişareye açığız. Bu şehirde kim 'taş üstüne taş koymak' istiyorsa, kim hizmet etmeye gayret ediyorsa kapımız herkese açıktır. Buyursun, gelsinler... Projelerimizi, hizmetlerimizi konuşarak, istişare ederek hayata geçirelim. Benim yönetim anlayışım, düsturum budur. Bundan dolayı da başta muhtarlarımız ve sivil toplum örgütlerimiz olmak üzere siyasi partilerimiz ve diğer kent paydaşlarıyla sık sık görüşerek projelerimizle ilgili fikirlerini alıyoruz. Ve onların da görüşlerinden, eleştirilerinden istifade ediyoruz. Buna göre de eksiklerimizi ve bizden beklenenleri daha sağlıklı görme imkânına kavuşuyoruz. Büyüklerimiz hep derler 'istişarede hayır vardır' diye biz de bunu yapmaya gayret ediyoruz." ifadelerine yer verdi.

Genç: "Cumhur İttifakı milletin ortak sesine tercüman oldu"

Genç: "Cumhur İttifakı milletin ortak sesine tercüman oldu"

Yorumlar (1)
bulut 2 yıl önce
y.selim sahasını ne zaman yapacaksınız

Gelişmelerden Haberdar Olun

@